Бернлі — Евертон — 0:2. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 21:24 16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Евертон — 0:2. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Бернли - Эвертон - 0:2. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Эвертон - 0:2. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 17-й тур

Бернлі (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 0:2 (0:2)
Голи: Онана (19), M. Кін (25)

Предупредження: Дж. Гарнер (82)

Огляд матчу Бернлі — Евертон:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Бернлі» зустрівся з «Евертоном» на «Турф Мур». Початок гри пройшов у напруженій атмосфері: обидві команди прагнули здобути важливу перемогу. У перерві рахунок був 0:2, перевага була на боці «Евертона». Дивно, але до фінального свистка рахунок так і не змінився — матч завершився з рахунком 0:2. На 19-й хвилині «Евертон» забив перший м’яч завдяки блискучому голу А. Онани. Форвард продемонстрував свою виняткову майстерність і точність, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Захист «Бернлі» був приголомшений, а домашній натовп притих. «Евертон» продовжував невпинно атакувати, і на 25-й хвилині М. Кін зумів забити гол у ворота своєї команди. Захист «Бернлі», здавалося, був не в змозі стримати натиск «Евертона», і цей гол ще більше зміцнив перевагу гостей у грі. Вболівальники «Евертона» вибухнули радісними вигуками, а вболівальники «Бернлі» залишилися розчарованими і сподівалися на повернення. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід матчу. Бернлі замінив Х. Родрігеса на Л. Фостера, а Евертон випустив А. Дукуре, який замінив Л. Доббіна. Заміни привнесли в гру свіжу енергію, і Бернлі почав подавати ознаки потенційного повернення. Однак оборона «Евертона» залишалася непохитною, не даючи «Бернлі» можливості забити гол.

На 70-й хвилині «Бернлі» зробив другу заміну, замінивши Х. Делькруа на А. Аль Дахіла. Ця зміна в складі мала дати «Бернлі» більше можливостей для атаки і посилити тиск на оборону «Евертона». У міру того як гра входила в завершальну стадію, напруга на полі наростала. На 82-й хвилині гравець «Евертона» Дж. Гарнер отримав жовту картку за фол, що додало драматизму. «Евертон», бажаючи зберегти свою перевагу, зробив дві заміни, випустивши Д. Калверта-Льюіна і Бето, які замінили Ж. Дукуре і М. Кіна. Дукуре і М. Кіна відповідно. На 82-й хвилині «Бернлі» також зробив ще дві заміни: Я. Бруун Ларсен і Б. Мануель Хеділазіо вийшли замість Х. Родрігеса і В. Одоберта. Ці зміни були спрямовані на те, щоб надати «Бернлі» свіжий атакувальний імпульс, але оборона «Евертона» залишалася стійкою. Коли час наблизився до фінального свистка, «Бернлі» зробив ще дві заміни на 87-й хвилині. Вітіньо замінив Н. Редмонда, а В. Одоберт звільнив місце для М. Трезора Ндайішіміє. Ці заміни були останньою спробою врятувати гру, але було занадто мало і занадто пізно. У підсумку «Евертон» вийшов переможцем із рахунком 0:2 на свою користь. У цьому матчі «Евертон» продемонстрував свою майстерність в атаці та надійність в обороні, внаслідок чого «Бернлі» не зміг відігратися. Перемога дозволила «Евертону» піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Бернлі» відчув розчарування, втративши цінні очки на своєму полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Бернлі, Тоттенгем — Евертон.