Альмерія — Мальорка — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 16:57 17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Мальорка — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Альмерия - Мальорка - 0:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Мальорка - 0:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Альмерія (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Іддрісу Баба (73), Баптистао (84)

Огляд матчу Альмерія — Мальорка:

Альмерія та Мальорка нещодавно зійшлися в довгоочікуваному футбольному матчі на стадіоні «Пауер Хорс» — Estadio de los Juegos Mediterráneos. Обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість упродовж усієї гри, створивши умови для напруженого і захопливого поєдинку. У першій половині матчу обидві команди намагалися вийти з глухого кута, і жодна з них не змогла забити гол. Незважаючи на кілька перспективних атак з обох сторін, рахунок у перерві так і залишився 0:0. Однак це не відлякало гравців, і вони з новими силами вийшли на поле на другий тайм. На початку другого тайму обидві команди зробили кілька важливих замін, намагаючись переломити хід гри. У складі «Альмерії» замість Л. Рамазані з’явився Л. Робертоне, а замість І. Баби вийшов Чумі. Потім у гру вступив Д. Лопі, який замінив Г. Мелеро. Ці зміни привнесли свіжу енергію в гру «Альмерії» і додали новий вимір у її гру. «Мальорка» також зробила свої кроки: на 33-й хвилині О. Маскарелла замінив Г. Гонсалес. Пізніше, на 57-й хвилині, А. Санчес поступився місцем М. Морланесу. Заміни були спрямовані на те, щоб вивести на поле гравців, які могли б створити гольові моменти і переломити хід зустрічі. Обидві команди продемонстрували прекрасні оборонні навички, позбавивши суперників явних шансів.

Однак у матчі не обійшлося без жовтих карток: І. Баба з «Альмерії» отримав попередження на 73-й хвилині. Мальорка" також зробила кілька пізніх замін: на 75-й хвилині К. Ларін замінив А. Пратса, а П. Маффео вийшов на поле замість Ж. Ллабреса. На 76-й хвилині С. Дардер замінив А. Ндіайє у складі «Мальорки», а А. Ембарба вийшов у складі «Альмерії», замінивши Лазаро на 80-й хвилині. Команди продовжували запекло битися, але в міру того, як час минав, обом сторонам ніяк не вдавалося вийти з глухого кута. Ближче до кінця матчу напруга зросла, і було отримано кілька жовтих карток. Лео Баптистао з «Альмерії» отримав попередження на 84-й хвилині, а Л. Робертоне — на 87-й. М. Настасич із «Мальорки» також отримав жовту картку на 89-й хвилині. Попри всі зусилля обох команд, фінальний свисток пролунав за рахунку 0:0. Попри те, що результат розчарував уболівальників, які сподівалися на гольову феєрію, гравці продемонстрували свій талант і рішучість упродовж усієї гри. Цей матч Ла Ліги між «Альмерією» та «Мальоркою» на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos ввійде в історію як наполеглива боротьба з сильними оборонними діями. Обидві команди отримають із цього матчу цінні уроки для продовження своєї кампанії в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Альмерія, Мальорка — Осасуна.