Брентфорд — Астон Вілла — 1:2. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 18:03 17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Астон Вілла — 1:2. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Брентфорд - Астон Вилла - 1:2. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Астон Вилла - 1:2. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 17-й тур

Брентфорд (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:2 (1:0)
Голи: K. Льюїс-Поттер (45) — Алекс Морено (77), О. Воткінс (85)

Попередження: К. Норгаард (46), Л. Бейлі (80), Езрі Конса (86), S. Ghoddos (86), J. Дюран (87), В. Джанелт (88), F. Onyeka (90), Н. Мопе (90+1), Е. Мартінес (90+8), U. Емері (90+8)

Огляд матчу Брентфорд — Астон Вілла:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між командами «Брентфорд» і «Астон Вілла» стадіон Gtech Community Stadium був сповнений хвилюванням і передчуттям. На початку гри обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість домогтися перемоги. У першому таймі «Брентфорд» вийшов уперед завдяки голу К. Льюїса-Поттера на 45-й хвилині. Натовп вибухнув від радості, коли господарі поля святкували свою заслужену перевагу. Однак на початку другого тайму гра перевернулася, коли гравець «Брентфорда» К. Норгаард отримав жовту картку на 46-й хвилині. «Астон Вілла» скористалася вразливістю «Брентфорда» і зробила дві швидкі заміни на 65-й хвилині, випустивши М. Діабі та Ж. Дюрана. Ці кадрові зміни, здавалося, пожвавили команду, і їхні зусилля окупилися, коли А. Морено забив вирішальний гол на 77-й хвилині, зрівнявши рахунок. По ходу матчу емоції з обох сторін були на межі. На 68-й хвилині «Брентфорд» зробив дві заміни, випустивши М. Дамсгорда і Ф. Оньєку, в надії повернути собі лідерство. На 80-й хвилині жовту картку отримав гравець «Астон Вілли» Л. Бейлі, що свідчить про напруженість матчу.

На 85-й хвилині «Астон Вілла» завдала приголомшливого удару по «Брентфорду»: О. Воткінс переправив м’яч у сітку, вивівши команду вперед. Цей гол викликав радість серед уболівальників «Астон Вілли», в той час як «Брентфорд» відчайдушно шукав можливість зрівняти рахунок. В останні хвилини гри напруга наростала. Обидві команди отримали безліч жовтих карток, продемонструвавши гостру боротьбу на полі. Гравці «Астон Вілли» Х. Дюран, Е. Конса та воротар Е. Мартінес отримали жовті картки, що свідчить про їхнє прагнення зберегти свою перевагу. Брентфордський гравець Б. Мі отримав червону картку на 71-й хвилині, залишивши свою команду в чисельній меншості до кінця матчу. Попри всі зусилля, «Брентфорду» не вдавалося влучити у площину воріт, а оборона «Астон Вілли» трималася стійко. На останніх хвилинах гри спалахнули емоції, і на 90-й хвилині червону картку отримав гравець «Астон Вілли» Б. Камара. Суддя показав жовті картки Е. Мартінесу та У. Емері з «Астон Вілли» і Ю. Ярмолюку з «Брентфорда», ще більше підкресливши інтенсивність і фізичну складову матчу. У підсумку «Астон Вілла» здобула перемогу над «Брентфордом» із рахунком 2:1. Матч став демонстрацією рішучості, майстерності та стійкості обох команд. Вболівальники обох команд змогли побачити захоплюючий футбол Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community Stadium.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Брентфорд, Астон Вілла — Шеффілд Юнайтед.