Лор’ян — Страсбур — 1:2. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 18:04 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Страсбур — 1:2. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Страсбур (Франція).

Лорьян - Страсбур - 1:2. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Страсбур - 1:2. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 16-й тур

Лор’ян (Франція) — Страсбур (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: Б. Діенг (53) — D. Bakwa (14), Гамейро (49)

Попередження: Б. Дієнг (32), Мац Сельс (71), B. Mendy (71), Сулейман Ісаак Туре (90+2)

Огляд матчу Лор’ян — Страсбур:

Лор’ян — Страсбур: битва в Лізі 1 закінчилася драмою на останніх хвилинах У захопливому матчі Ліги 1 на стадіоні Stade Yves Allainmat — Le Moustoir Лор’ян приймав Страсбур, який продемонстрував захопливу дію та драматичні повороти. Обидві команди прагнули набрати важливі очки, тому атмосфера в матчі була напруженою. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували високу інтенсивність та атакувальні наміри. «Страсбур» взяв гору на 14-й хвилині, коли Д. Баква забив гол, вивівши свою команду в лідери. Лор’ян відповів енергійно, прагнучи зрівняти рахунок. Однак їхні спроби неодноразово припинялися рішучою обороною «Страсбурга». По ходу гри напруга наростала, що призвело до кількох дисциплінарних моментів. На 32-й хвилині гравець «Лор’яна» Б. Діенг отримав жовту картку, що на мить порушило хід гри. Попри цю невдачу, «Лор’ян» не здавався і продовжував створювати можливості. На 37-й хвилині «Страсбур» зробив першу заміну, випустивши Т. Делена замість М. Сеная. Ця заміна надала команді нових сил, що дало їй змогу зберегти перевагу. Однак «Лор’ян» продовжував невпинно домагатися рівного рахунку. Другий тайм розпочався з активізації дій обох команд. «Страсбур» збільшив свою перевагу на 49-й хвилині, коли К. Гамейро вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді перевагу у два м’ячі. Лор’ян, не розгубившись, швидко відповів голом Б. Дієнга на 53-й хвилині, відродивши надії на повернення.

У міру наближення матчу до фінальної стадії обидві команди зробили низку замін, прагнучи заволодіти перевагою. На 55-й хвилині «Лор’ян» ввів у гру Е. Ж. Крупі замість Б. Дьєнга, посиливши свої атакувальні можливості. Страсбур також здійснив зміни: А. Сілла замінив С. Соу на 67-й хвилині. На тлі замін матч не обійшовся без драми. Протягом чотирьох хвилин обидві команди отримали жовті картки. На 71-й хвилині попередження отримали гравець «Страсбура» М. Селс і гравець «Лор’яна» Б. Менді, що ще більше посилило напругу в матчі. Незабаром «Лор’ян» зробив ще дві заміни, випустивши А. Тосіна замість С. Дукуре і Д. Йонгва замість Б. Менді. «Страсбур» відповів подвійною заміною, замінивши К. Гамейро на Л. Мотібу, а Е. Емегу на Ж. Себаса на 76-й хвилині. Себаса на 76-й хвилині. Вирішивши розвинути свою атакувальну міць, «Лор’ян» також здійснив зміни, випустивши Б. Інноса замість Ж. Макенго і Ж. Понсо замість Т. Ле Бріса на 79-й хвилині. Час минав, і матч був на волосині від поразки. «Страсбур» зробив останні заміни: на 84-й хвилині Анджело замінив Д. Баква, а на 85-й хвилині Х. Діарра замінив Ж. Демінгуе. В останній спробі зрівняти рахунок «Лор’ян» пішов уперед, але оборона «Страсбура» вистояла. 90-та хвилина завершилася жовтою карткою для гравця «Лор’яна» І. Туре, що ще більше підкреслило напруження гри. Після фінального свистка «Страсбур» здобув перемогу з рахунком 2:1, набравши цінні очки у своєму прагненні до успіху в чемпіонаті. Матч «Лор’ян» — «Страсбур», безсумнівно, запам’ятається захопливими моментами і драматичними поворотами. Обидві команди проявили стійкість і рішучість, але саме «Страсбур» здобув тріумфальну перемогу у впертій боротьбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Лор’ян, Страсбур — Лілль.