Лас-Пальмас — Кадіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 21:35 17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Кадіс — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Лас-Пальмас - Кадис - 1:1. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Кадис - 1:1. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: Пежино (7) — C. Рамос де ла Флор (83)

Предупредження: Алехо (24), Лукас Пірес (30), Фалі (33), Кир’ян (90+4)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Кадіс:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Лас-Пальмасом» і «Кадісом» на «Естадіо де Гран-Канарія» обидві команди невпинно боролися за перемогу. У напруженій атмосфері вболівальники розважалися до самої останньої хвилини, поки матч не завершився внічию 1:1. Перший тайм почався з того, що «Лас-Пальмас» вийшов уперед на 7-й хвилині, коли Пехіно забив фантастичний гол. Ця рання перевага додала впевненості команді, яка домінувала на полі та створила кілька гольових моментів. Однак «Кадіс» не став сидіти склавши руки і дозволив «Лас-Пальмасу» диктувати хід гри. По ходу першого тайму обидві команди демонстрували своє прагнення до перемоги. «Кадіс» швидко отримав дві жовті картки: І. Алехо та Лукас Пірес були попереджені на 24-й та 30-й хвилинах відповідно. Ці фоли продемонстрували інтенсивність матчу, гравці не боялися боротися за кожен м’яч. На 31-й хвилині «Кадіс» зробив першу заміну, випустивши Р. Марті замість М. Гомеса. Ця зміна додала нової енергії атаці «Кадіса», і вони кинулися вперед у пошуках рівного рахунку. Однак захист «Лас-Пальмаса» тримався стійко, припиняючи спроби «Кадіса» забити. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Лас-Пальмаса»: на 46-й хвилині А. Молейро замінив Марвіна. Ці кадрові перестановки були спрямовані на збереження переваги, але «Кадіс» був сповнений рішучості переломити хід матчу.

На 62-й хвилині «Кадіс» зробив одразу дві заміни: А. Фернандес замінив Р. Куаме, а Р. Собріно вийшов замість Р. Наварро. Ці зміни привнесли нову атакувальну загрозу в гру «Кадіса», який почав більше діяти в атакувальній третині. На 66-й хвилині «Лас-Пальмас» відповів заміною, і Пехіно замінив Б. Раміреса. Вплив цих змін став очевидним у заключній стадії матчу. На 80-й хвилині «Лас-Пальмас» зробив ще одну заміну: Мунір Ель-Хаддаді замінив К. Ерреру. Ця заміна мала посилити атакувальні можливості «Лас-Пальмаса». Однак саме «Кадіс» скористався своєю пізньою заміною. На 82-й хвилині «Кадіс» здійснив четверту заміну: І. Алехо змінив Д. Мачіс. Ще за хвилину «Кадіс» ввів у гру В. Чуста замість С. Гвардіоли, сподіваючись зрівняти рахунок. Цей хід виправдався на 83-й хвилині, коли гравець «Кадіса» К. Рамос влучив у сітку воріт і зрівняв рахунок. На 90-й хвилині «Лас-Пальмас» зробив останню заміну: М. Перроне замінив Е. Лойодіса. Однак пізньої заміни виявилося недостатньо для того, щоб переломити хід матчу: на 90-й хвилині жовту картку отримав К. Родрігес із «Лас-Пальмаса». Невдовзі після цього суддя дав фінальний свисток, і обидві команди залишилися розмірковувати про важку нічию. Цей матч Ла Ліги між «Лас-Пальмасом» і «Кадісом» продемонстрував конкурентну і напружену природу іспанського футболу. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і тактичну майстерність, і це була незабутня гра для всіх учасників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетик — Лас-Пальмас, Кадіс — Реал С-дад.