Баварія — Штутгарт — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 22:23 17 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Штутгарт — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Штутгарт (Німеччина).

Бавария - Штутгарт - 3:0. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Штутгарт - 3:0. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 15-й тур

Баварія (Мюнхен) — Штутгарт (Німеччина) — 3:0 (1:0)
Голи: Кейн (2), Кейн (55), Мін Чже Кім (63)

Попередження: Міттельштадт (31), Атакан Каразор (69), Джеймі Левелінг (82)

Огляд матчу Баварія — Штутгарт:

У захопливому матчі Бундесліги, що відбувся на легендарній «Альянц Арені», «Баварія» здобула переконливу перемогу над «Штутгартом» із рахунком 3:0. У поєдинку двох гігантів німецького футболу обидві сторони продемонстрували виняткову майстерність і рішучість, але в підсумку перемогу здобула «Баварія». У перерві «Баварія» вела з рахунком 1:0 завдяки першому голу, який забив її зірковий нападник Гаррі Кейн. Лише за дві хвилини після початку гри Кейн вивів «Баварію» вперед, продемонструвавши свої смертоносні здібності та задавши тон усьому матчу. Гра не обійшлася без спірних моментів, про що свідчать два не зараховані голи через офсайд. На 25-й хвилині було скасовано гол Кім Мін Дже з «Баварії», що розчарувало вболівальників, але захисники «Штутгарта» зітхнули з полегшенням. Перед самою перервою аналогічна доля спіткала і Томаса Мюллера — його гол визнали незарахованим. VfB Stuttgart, не поступаючись, рішуче й агресивно відбивався. Однак їхні зусилля були припинені, коли захисник «Баварії» Моанес Дабур позбавив гравця «Штутгарта» М. Міттельштадта можливості забити гол, що призвело до жовтої картки для гравця «Штутгарта» на 31-й хвилині. Другий тайм розпочався з того, що «Баварія» продовжила домінувати на полі. На 55-й хвилині Гаррі Кейн завдав приголомшливого удару по воротах, продемонструвавши свою виняткову майстерність. Цей гол довів перевагу «Баварії» до 2:0, поставивши «ВфБ Штутгарт» у складніше становище. Під час гри обидві команди зробили заміни, щоб привнести в гру свіжі сили і нові стратегії.

На 59-й хвилині «ВфБ Штутгарт» зробив три заміни: В. Антон, К. Фюріх і Е. Міллот вийшли на заміну. Це тактичне рішення мало переломити перебіг матчу на користь «Штутгарта», проте «Баварія» продовжувала набирати обертів, і на 63-й хвилині Кім Мін Дже блискучим голом збільшив перевагу команди. Південнокорейський захисник продемонстрував свою універсальність і гольові здібності, залишивши суперника приголомшеним. У той час як напруга на полі наростала, дисципліна «Штутгарта» ослабла, що призвело до жовтої картки для А. Каразора на 69-й хвилині. На тлі шквалу замін і тактичних змін гра зберігала своє напруження, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище. На останніх хвилинах матчу «Баварія» зробила три заміни, випустивши на поле Й. Мусіалу, Т. Мюллера і А. Девіса. VfB Stuttgart відповів двома замінами, випустивши Й. Ваньомана і Д. Ундава. Гра завершилася жовтою карткою Й. Левелінга з VfB Stuttgart на 82-й хвилині, що ще більше підкреслило запеклий характер гри. Перемогу «Баварії» принесла заміна Ф. Крацига на А. Девіса на 89-й хвилині. Матч між «Баварією» і «Штутгартом», безсумнівно, продемонстрував винятковий талант і майстерність німецького футболу. Перемога «Баварії» зміцнила репутацію однієї з найкращих команд Бундесліги. VfB Stuttgart мужньо бився, але в підсумку так і не зміг прорвати вражаючу оборону «Баварії». Залишаючи «Альянц Арену», вболівальники залишалися в повному захваті від захоплюючого дух футболу, побаченого на полі. Цей матч, безсумнівно, стане ще одним пам’ятним поєдинком у славній історії німецького футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Баварія, Штутгарт — Аугсбург.