Лаціо — Інтер — 0:2. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 23:44 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) та ... Лаціо — Інтер — 0:2. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) та Інтер (Мілан).

Лацио - Интер - 0:2. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Интер - 0:2. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Лаціо (Рим) — Інтер (Мілан) — 0:2 (0:1)
Голи: Lautaro Martínez (40), Тюрам (66)

Предупредження: Тюрам (26), Барелла (61), Ніколо Казале (81)

Огляд матчу Лаціо — Інтер:

«Лаціо» приймав «Інтер» у захопливому поєдинку Серії А на легендарному «Стадіо Олімпіко». Матч був дуже очікуваним, адже обидві команди боролися за цінні очки в турнірній таблиці. За рахунку 0:1 на користь «Інтера» другий тайм обіцяв бути захопливим. На 26-й хвилині гравець «Інтера» М. Турам отримав жовту картку, додавши ранню пляму до свого виступу. Напруга наростала в міру того, як час минав, і обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці. Однак на 40-й хвилині саме «Інтер» зумів вийти з глухого кута. Л. Мартінес потужним ударом не залишив шансів воротареві «Лаціо» і вивів «Інтер» уперед — 0:1. З початком другого тайму напруга не спадала. На 61-й хвилині жовту картку отримав гравець «Інтера» Н. Барелла, що ще більше підігріло напруження боротьби в матчі. «Лаціо», бажаючи зрівняти рахунок, зробив першу заміну на 65-й хвилині. Д. Камада вийшов замість Луїса Альберто, сподіваючись привнести свіжу енергію в атакуючу гру, але в «Інтера» були інші плани. Уже через хвилину після заміни, на 66-й хвилині, М. Турам знову вразив ворота суперника, збільшивши перевагу «Інтера» до значних 0:2. Надії «Лаціо» на повернення до перемоги зменшувалися з кожною хвилиною.

Обидві команди зробили чергові заміни, намагаючись переломити хід матчу. На 70-й хвилині «Інтер» ввів у гру Ф. Дімарко і Д. Фраттезі, замінивши Карлоса Аугусто і Н. Бареллу відповідно. «Лаціо» відповів подвійною заміною на 75-й хвилині: М. Дзакканьї та Педро вийшли на поле, замінивши двох втомлених гравців. Матч ставав дедалі напруженішим у міру того, як минав час. На 81-й хвилині гравець «Лаціо» Н. Казале отримав жовту картку, додавши ще один дисциплінарний проступок до поєдинку, що вже загострився. А на 86-й хвилині червону картку отримав гравець «Лаціо» М. Лаццарі, погіршивши своє становище. На 89-й хвилині, коли час уже добігав кінця, «Інтер» вирішив провести останні заміни. Л. Мартінес вийшов замість Д. Клаассена, а Х. Калханоглу замінив К. Асллані. Свіжі сили дозволили «Інтеру» зберегти контроль над грою до фінального свистка. Коли суддя дав свисток про закінчення тайму, «Інтер» святкував перемогу у впертій боротьбі з підсумковим рахунком 0:2. Матч продемонстрував майстерність, пристрасть і драматизм, показавши, чому Серія А є однією з найбільш захопливих ліг у світі. Цей результат дозволив «Інтеру» ще більше піднятися в турнірній таблиці, а «Лаціо» — поміркувати і попрацювати над собою напередодні наступного матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Лаціо, Інтер — Лечче.