Хоффенхайм — Дармштадт — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-19 23:27 19 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Дармштадт — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

19 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Дармштадт (Німеччина).

Хоффенхайм - Дармштадт - 3:3. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаХоффенхайм - Дармштадт - 3:3. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 16-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Дармштадт (Німеччина) — 3:3 (2:1)
Голи: Крамарич (14), Бебу (28), Бебу (66) — Лука Пфайффер (23), Тім Скарке (57), Тім Скарке (86)

Попередження: K. Гясула (13), Сков (49), Лука Пфайффер (59), Бебу (72), Тім Скарке (75), C. Riedel (81)

Огляд матчу Хоффенхайм — Дармштадт:

На арені PreZero відбувся напружений футбольний матч між командами «1899 Хоффенхайм» і «СВ Дармштадт 98» у рамках Бундесліги. Матч продемонстрував захопливе протистояння, що завершилося внічию 3:3, причому обидві сторони билися до фінального свистка. Перший тайм подарував багато подій, і вже на 14-й хвилині «Гоффенгайм» вийшов уперед завдяки пенальті, реалізованому А. Крамарічем. Однак «Дармштадт 98» швидко відповів на це, забивши гол на 23-й хвилині завдяки голу Л. Пфайффера. Господарі поля відновили свою перевагу на 28-й хвилині завдяки голу І. Бебу. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої склади. На 46-й хвилині М. Бултер із «Гоффенгайма 1899» був замінений на Р. Скова, а «СВ Дармштадт 98» замінив К. Гьясулу на Ф. Ронштадта. Гра продовжувала загострюватися, і на 57-й хвилині «СВ Дармштадт 98» зрівняв рахунок завдяки голу Т. Скарке. Однак їхня радість була недовгою — на 66-й хвилині І. Бебу забив свій другий гол у ворота «Гоффенгайма».

По ходу матчу обидві команди отримали жовті картки: Й. Гьясула з «СВ Дармштадт 98» на 13-й хвилині, Р. Сков та І. Бебу з «Гоффенгайма» на 49-й та 72-й хвилинах відповідно. Ці вилучення свідчили про конкурентний характер поєдинку. Найбільше замін було зроблено наприкінці гри. На 73-й хвилині А. Крамарич був замінений на М. Байєра у складі «Гоффенгайма», а «СВ Дармштадт 98» випустив на поле Б. Франіча замість А. Мюллера і Т. Ішервуда замість М. Магліци на 75-й хвилині. З плином часу напруга на полі наростала, і обидві команди прагнули до переможного голу. Зусилля SV Darmstadt 98 принесли свої плоди на 86-й хвилині, коли Т. Скарке зробив дубль і рахунок став 3:3. Гра завершилася ще кількома замінами в перерві. На 84-й хвилині замість Т. Кемпе і Ф. Торсіелло у складі «Хоффенхайма 1899» з’явилися Г. Промель і Ф. О. Беккер. Водночас у складі «Гоффенгайма» з’явилися О. Кабак і Й. Юстван, які замінили М. Бадера і М. Хонсака на 90-й хвилині. У підсумку і «1899 Хоффенхайм», і «СВ Дармштадт 98» пішли з поля, набравши по одному очку у впертій боротьбі. Матч продемонстрував конкурентну природу Бундесліги, забезпечивши вболівальникам захопливе видовище на арені PreZero.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Хоффенхайм, Дармштадт — Боруссія Д.