Мудрик у матчі за «Челсі» забив гол з гри і реалізував післяматчевий пенальті (ФОТО, ВІДЕО)

2023-12-20 08:15 Український півзахисник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик став однією з головних дійових осіб учорашнього матчу своєї команди ... Мудрик у матчі за «Челсі» забив гол з гри і реалізував післяматчевий пенальті (ФОТО, ВІДЕО)

Український півзахисник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик став однією з головних дійових осіб учорашнього матчу своєї команди в 1/4 фіналу Кубка Ліги проти «Ньюкасла».

Михайло Мудрик реалізовує пенальті в матчі з "Ньюкаслом"

22-річний футболіст у цій зустрічі вийшов на заміну лише на 78-й хвилині гри за рахунку 1:0 на користь суперника, проте відведеного йому ігрового часу вистачило для того, щоб відновити рівновагу — м’яч у ворота «Ньюкасла» Мудрик відправив на другій компенсованій хвилині другого тайму, тим самим перевівши боротьбу в овертайм.

Крім того, українець став одним із тих, хто в складі «Челсі» реалізував післяматчевий пенальті.

Кубок англійської Ліги. 1/4 фіналу

«Челсі » — «Ньюкасл» — 1:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:0). По пенальті — 4:2
Голи: МУДРИК (90+2) — Вілсон (16)

«Челсі»: Петрович, Дісасі (Матсен, 78), Тіаго Сілва, Бадьяшиль, Колуїлл (Гюсто, 46), Галлахер, Фернандес (Броя, 32), Палмер, Кайседо, Стерлінг (Мудрик, 78), Джексон (Нкунку, 69).

Голи Михайла Мудрика в матчі «Челсі» — «Ньюкасл»:

Додамо, що в поточному сезоні Мудрик узяв участь у 17 із 24 матчах «Челсі» в усіх турнірах (9 потраплянь до стартового складу, 8 виходів на заміну), і в його активі три голи та одна результативна передача.