Тулуза — Монако — 1:2. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:57 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Монако — 1:2. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Монако (Франція).

Тулуза - Монако - 1:2. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Монако - 1:2. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

Тулуза (Франція) — Монако (Франція) — 1:2 (1:2)
Голи: F. Magri (5) — Бен Єддер (26), Бен Єддер (44)

Попередження: Салісу (3), Л. Коста (45+2), A. Donnum (52)

Огляд матчу Тулуза — Монако:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Тулуза» приймала «Монако» на знаменитому стадіоні «Стадіон де Тулуза». Гра виправдала очікування, продемонструвавши напружену боротьбу і майстерність обох сторін. Рахунок 1:2 на користь «Монако» заклав міцний фундамент для захоплюючого другого тайму. Матч розпочався з демонстрації атакувальної майстерності «Тулузи», коли Ф. Магрі забив приголомшливий гол на 5-й хвилині, привівши домашній натовп у шаленство. Однак «Монако» швидко відповів, і на 26-й хвилині В. Бен Єддер зрівняв рахунок. Незадовго до кінця першого тайму у ворота «Монако» було призначено пенальті, і Бен Єддер знову опинився на висоті, майстерно реалізувавши його. На тій же хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» Л. Коста, що ще більше посилило напругу на полі. Коли гра відновилася в другому таймі, «Монако» зазнав невдачі, коли А. Головін отримав червону картку на 51-й хвилині. Такий стан справ відкрив перед «Тулузою» можливість для атаки у відповідь. Однак невдовзі А. Доннум отримав жовту картку за «Тулузу». На 56-й хвилині «Монако» зробив першу заміну, випустивши Ф. Балогуна замість Е. Діопа. Проте вже за хвилину Діоп отримав жовту картку, продемонструвавши інтенсивність гри.

На 66-й хвилині жовту картку отримав і С. Магасса з «Монако», що ще більше посилило напругу. На 67-й хвилині «Тулуза» зробила свій хід, замінивши К. Желаберта Піну на І. Сіссоко. Одночасно з цим вони ввели в гру К. Мавіссу Елебі замість В. Каманзі, додавши в гру свіжих сил. У відповідь «Монако» також зробив першу заміну: Т. Мінаміно замінив К. Діатту на 74-й хвилині. Коли гра вступила в завершальну стадію, А. Хуттер із «Монако» отримав жовту картку на 76-й хвилині, що підкреслило напруження боротьби за перемогу. Тулуза відповіла заміною, замінивши К. Кассереса на Н. Скайтту на 78-й хвилині, прагнучи переломити хід гри на свою користь. Коли час минав, обидві команди зробили останні заміни, щоб вплинути на результат гри. «Тулуза» замінила А. Доннума на М. Бангре на 88-й хвилині. «Монако» послідував їхньому прикладу, замінивши свого найкращого бомбардира В. Бен Йеддера на М. Боаду на 89-й хвилині. Незважаючи на шквал пізніх тактичних замін, рахунок так і залишився незмінним до фінального свистка. Перевага «Монако» в першому таймі виявилася життєво важливою, і вони здобули важку перемогу з рахунком 2:1 у цьому запеклому матчі Ліги 1. Гравці демонстрували свою майстерність, рішучість і спортивну майстерність протягом усієї гри, що зробило її захопливим видовищем для любителів футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Тулуза, Монако — Реймс.