Алавес — Реал — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-22 00:25 21 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Реал — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

21 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Алавес - Реал - 0:1. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Реал - 0:1. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Алавес (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 0:1 (0:0)
Голи: Васкес (90+2)

Попередження: C. Анчелотті (39), R. Duarte (45), Гевара (83), (85), N. Tenaglia (90)

Огляд матчу Алавес — Реал:

У напруженому матчі між «Алавесом» і «Реалом» у Ла Лізі перемогу з рахунком 1:0 на «Естадіо де Мендісорроза» здобув «Реал Мадрид». Обидві команди наполегливо билися протягом усієї гри, але саме Лукас став головним героєм матчу, забивши гол на останній хвилині та забезпечивши гостям три очки. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди намагалися домінувати у володінні м’ячем і створювати гольові можливості. Однак сильні оборонні дії обох сторін призвели до того, що жодна з команд не змогла домогтися успіху до свистка на перерву. Рахунок так і залишився безгольовим — 0:0. З початком другого тайму інтенсивність гри зросла, і напруга стала наростати. На 39-й хвилині жовту картку отримав тренер «Реала» К. Анчелотті, а перед самою перервою на 45-й хвилині — Р. Дуарте з «Алавеса». Дуарте з «Алавеса». На 54-й хвилині «Реал» зазнав невдачі, коли червону картку отримав Н. Фернандес, унаслідок чого на полі залишилося лише десять гравців. Це змусило тренера «Реала» провести заміну: на 55-й хвилині Л. Модріч замінив А. Тчуамені. «Алавес» також зробив кілька замін: на 59-й хвилині Р. Дуарте замінив Х. Лопеса, а потім на тій же хвилині Х. Гуріді замінив І. Хагі.

Нові гравці привнесли свіжу енергію в атаку «Алавеса», який вирішив скористатися перевагою зайвого гравця. Обидві команди продовжували запекло битися, але саме «Реал Мадрид» скористався можливістю зробити ще одну заміну на 76-й хвилині, замінивши Б. Діаса на Хоселу. У відповідь «Алавес» зробив четверту заміну, випустивши А. Реббаха замість А. Соли на 72-й хвилині. На 78-й хвилині «Алавес» ввів у гру дві останні заміни — А. Горосабеля та С. Омородіона, які замінили Н. Тенаглію та К. Гарсію відповідно. Тактичні зміни зробили поєдинок непередбачуваним, обидві команди відчайдушно шукали переломний момент, але в підсумку переміг «Реал Мадрид». На 90-й хвилині, коли здавалося, що матч приречений на безгольову нічию, Лукас із «Реала» забив чудовий гол, подарувавши своїй команді перевагу і забезпечивши перемогу. В останні хвилини гри «Реал» також зробив останню заміну: Родріго вийшов замість Д. Себальоса на 90-й хвилині. Заміна була зроблена для того, щоб додати свіжих сил і зберегти перевагу до фінального свистка. Обидві команди мужньо билися, але стійкість «Реала» і блискучий момент Лукаса виявилися вирішальними. Перемога ще більше зміцнила позиції «Реала» в Ла Лізі, а «Алавес» шкодуватиме про втрачені можливості в напруженому і конкурентному поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Реал С-дад» — «Алавес», «Реал» — «Мальорка».