Фрозіноне — Ювентус — 1:2. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 15:30 23 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Ювентус — 1:2. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Ювентус (Турин).

Фрозиноне - Ювентус - 1:2. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Ювентус - 1:2. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 17-й тур

Фрозіноне (Італія) — Ювентус (Турин) — 1:2 (0:1)
Голи: J. Baez (51) — K. Yildiz (12), Влаховіч (81)

Попередження: Андреа Камб’язо (20), В. Маккенні (43)

Огляд матчу Фрозіноне — Ювентус:

У захопливому матчі Серії А між «Фрозіноне» та «Ювентусом» на стадіоні «Беніто Стірпе» на вболівальників чекала захоплива зустріч, сповнена голів, замін і безлічі подій. Обидві команди прагнули до перемоги, але перемога дісталася «Ювентусу» з рахунком 2:1. Перший тайм почався з того, що «Ювентус» домінував на полі і створив кілька гольових моментів. На 12-й хвилині К. Йилдиз забив гол, і «Ювентус» вийшов уперед. «Фрозіноне» намагався знайти свій ритм гри, а його оборона перебувала під постійним тиском. По ходу тайму гра ставала все більш напруженою, що призвело до жовтої картки А. Камб’язо з «Ювентуса» на 20-й хвилині. Попри всі зусилля, «Фрозіноне» не зміг втілити свої нечисленні моменти в голи. На 27-й хвилині «Ювентус» зробив першу заміну, випустивши Алекса Сандро замість Ф. Гатті. На 30-й хвилині «Фрозіноне» зробив власну заміну. П. Лірола змінив Х. Баеса, і «Фрозіноне» почав шукати можливість зрівняти рахунок. Гра набула більш фізичного характеру, і на 43-й хвилині жовту картку отримав У. МакКенні. Другий тайм розпочався бурхливо, і на 51-й хвилині «Фрозіноне» завдяки голу Дж. Гол вдихнув нове життя в гру, і обидві команди стали прагнути до перемоги.

«Ювентус» швидко відповів подвійною заміною на 54-й хвилині: Ф. Костич замінив С. Ілінга Джуніора, а К. Йілдіз вийшов замість Д. Влаховіча. Заміни надали «Ювентусу» нових сил і одразу ж дали результат. На 81-й хвилині Д. Влахович забив важливий гол, повернувши «Ювентусу» лідерство. Гол викликав ейфорію у гравців і вболівальників «Ювентуса», тоді як «Фрозіноне» наполегливо намагався зрівняти рахунок. В останні хвилини матчу обидві команди провели нові заміни, намагаючись змінити результат гри. На 55-й хвилині «Ювентус» ввів у гру М. Локателлі замість Х. Ніколуссі Кавільї, прагнучи зміцнити свою перевагу. «Фрозіноне» ж на 69-й хвилині здійснив одразу три заміни: Кайо Хорхе вийшов замість В. Чеддіри, Л. Гаррітано — замість А. Харруї, а Х. Баєс — замість Г. Квернадзе. Наприкінці зустрічі обидві команди прагнули забити гол, але саме «Ювентус» виявився ближчим за всіх до того, щоб поповнити свій рахунок. На 90-й хвилині Д. Влахович вирішив, що оформив перемогу, але його гол було скасовано через порушення офсайду. Незважаючи на розчарування, «Ювентус» утримав перемогу з рахунком 2:1. Загалом, це був захопливий футбольний матч, сповнений драматизму та яскравих моментів. «Ювентус» продемонстрував свою майстерність в атаці, а «Фрозіноне» — стійкість і рішучість. Обидві команди боролися щосили, але «Ювентус» став заслуженим переможцем у цьому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Фрозіноне, Ювентус — Рома.