Фулгем — Бернлі — 0:2. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 18:57 23 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Бернлі — 0:2. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Бернлі (Англія).

Фулхэм - Бернли - 0:2. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Бернли - 0:2. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Фулгем (Англія) — Бернлі (Англія) — 0:2 (0:0)
Голи: В. Одоберт (47), Сандер Берге (66)

Предупредження: Келвін Бессі (25), Жоао Палінья (58), J. Бейєр (61)

Огляд матчу Фулгем — Бернлі:

У матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Крейвен Коттедж», «Фулгем» зустрівся з «Бернлі» в довгоочікуваному поєдинку. Глядачі з нетерпінням чекали на захопливе футбольне дійство, адже обидві команди прагнули набрати три цінні очки. Після свистка на перерву рахунок так і залишився рівним — 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали початку другого тайму. На початку матчу обидві сторони проявили неабияку рішучість і майстерність. Однак інтенсивність гри призвела до деяких ранніх порушень. На 25-й хвилині гравець «Фулхема» К. Бассі отримав жовту картку, додавши в гру нотку обережності. Це, здавалося, підстьобнуло гравців до активніших дій, що призвело до кількох промахів на обох кінцях поля. На початку другого тайму «Бернлі» зробив вирішальну заміну на 46-й хвилині. Й. Бруун Ларсен був замінений на М. Трезора Ндайішіміє. Ця заміна влила свіжі сили в гру «Бернлі» і дала сигнал про намір вийти з глухого кута. І це не змусило на себе чекати: на 47-й хвилині У. Одоберт із «Бернлі» вразив ворота суперника, викликавши бурю тріумфу у вболівальників команди. Цей гол, здавалося, зруйнував упевненість «Фулхема», що призвело до шквалу жовтих карток. На 58-й хвилині попередження отримав Дж. Палхінья з «Фулгема», а на 61-й хвилині — Дж. Байєр з «Бернлі».

Відчайдушно намагаючись повернути контроль над грою, «Фулгем» зробив потрійну заміну на 65-й хвилині. А. Перейра вийшов замість Б. Де Кордова-Ріда, а Родріго Муніс замінив Карлоса Вінісіуса. Бернлі, не бажаючи поступатися, також зробив заміну: Л. Фостер замінив Х. Родрігеса. Однак Бернлі продовжував домінувати в грі, збільшивши свою перевагу на 66-й хвилині. С. Берге влучив у сітку воріт, змусивши замовкнути домашній натовп і зміцнивши контроль «Бернлі» над грою. «Фулгем» відчайдушно намагався відігратися, але так і не зміг пробити надійну оборону «Бернлі». Коли час минав, і матч вступив у завершальну стадію, «Бернлі» зробив ще дві заміни. На 80-й хвилині У. Одоберт був замінений на К. Робертса, а З. Амдуні вийшов замість Н. Редмонда. У складі «Фулхема» також відбулися зміни: на 82-й хвилині Дж. Палхінья замінив Х. Ріда, а А. Робінсон — Ф. Балло-Тура. Незважаючи на доблесні зусилля «Фулхема», матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Бернлі». Перемога дозволила «Бернлі» піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Фулхем» залишився розмірковувати про втрачені можливості. Обидві команди можуть винести важливі уроки з цього матчу. «Бернлі» продемонстрував своє вміння використовувати можливості і перетворювати їх на голи, а «Фулгем» зрозумів, як важливо використовувати шанси. По ходу чемпіонату ці уроки, безсумнівно, визначатимуть подальші виступи обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Фулхем, Бернлі — Ліверпуль.