Ноттінгем Форест — Борнмут — 2:3. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 19:03 23 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Борнмут — 2:3. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Борнмут (Англія).

Ноттингем Форест - Борнмут - 2:3. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Борнмут - 2:3. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Борнмут (Англія) — 2:3 (0:0)
Голи: А. Еланга (46), Вуд (74) — Соланке (50), Соланке (57), Соланке (90+3)

Попередження: Болі (5), Болі (23), A. Іраола (25), A. Scott (31), A. Semenyo (65), Крісті (69)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Борнмут:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Сіті Граунд» «Ноттінгем Форест» зустрівся з «Борнмутом». Матч вийшов захопливим, обидві команди виклалися на повну, щоб завоювати три очки. Хоча гра закінчилася з рахунком 2:3 на користь «Борнмута», вона не була позбавлена драматизму і екшену від початку і до кінця. Матч розпочався з енергійного виступу обох сторін, кожна з яких прагнула заволодіти перевагою. На 5-й хвилині гравець «Ноттінгем Форест» У. Болі отримав жовту картку, за якою послідувала ще одна на 23-й хвилині, залишивши свою команду в чисельній меншості. На жаль для «Форест», незабаром Болі отримав червону картку, що ще більше ускладнило їхні шанси. А. Іраола з «Борнмута» також отримав жовту картку на 25-й хвилині, бо гра ставала дедалі напруженішою. Обидві команди швидко зробили заміни: на 26-й хвилині у складі «Ноттінгем Форест» з’явився Д. Орігі, а на 29-й хвилині Л. Кук замінив А. Скотта у складі «Борнмута». По ходу першого тайму гравець «Борнмута» А. Скотт отримав жовту картку на 31-й хвилині, поповнивши число вилучень у цьому напруженому матчі. Однак незадовго до перерви «Ноттінгем Форест» зумів вирвати перемогу. На 46-й хвилині А. Еланга вразив ворота суперника, подарувавши команді таку необхідну перевагу. На 47-й хвилині О. Мангала замінив К. Гадсона-Одої, і «Ноттінгем Форест» не став витрачати час на чергову заміну.

Однак «Борнмут» швидко відігрався: на 50-й хвилині Д. Соланке зрівняв рахунок. Гості продовжили атакувати, і Соланке знову продемонстрував свою майстерність, забивши гол на 57-й хвилині. Обидві команди продовжили атакувати, але гра ставала дедалі грубішою, що призвело до жовтих карток для А. Семеньо на 65-й хвилині та Р. Крісті на 69-й хвилині. На 70-й хвилині «Борнмут» зробив ще дві заміни: Л. Сіністерра вийшов замість А. Семеньо, а Дж. Ротвелл — замість А. Скотта. На 74-й хвилині «Ноттінгем Форест» продемонстрував свою стійкість і рішучість, зрівнявши рахунок завдяки голу К. Вуда, що призвело до захопливого фіналу матчу. У відповідь «Борнмут» зробив ще дві заміни: П. Біллінг замінив Д. Брукса на 81-й хвилині, а Д. Ваттара — К. Мура на 82-й хвилині. У міру того як час минав, «Ноттінгем Форест» зробив останні заміни: Х. Тоффоло замінив О. Айну на 85-й хвилині, а М. Гіббс-Вайт вийшов замість Даніло на 90-й хвилині. Проте саме «Борнмут» мав вирішальне слово у грі. На останніх хвилинах матчу Д. Соланке оформив хет-трик, забивши гол на 90-й хвилині, що забезпечило перемогу «Борнмута» з рахунком 2:3. Незважаючи на поразку, «Ноттінгем Форест» чинив гідний опір, особливо з огляду на ранню червону картку. «Борнмут» продемонстрував клінічну гру та вміння використовувати свої можливості, що в підсумку призвело до тріумфу в цьому матчі Прем’єр-ліги. Обидві команди продемонстрували свої таланти і влаштували захоплююче видовище для вболівальників на «Сіті Граунд».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Ноттінгем Форест, Борнмут — Фулгем.