Верона — Кальярі — 2:0. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 20:56 23 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Кальярі — 2:0. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Кальярі (Італія).

Верона - Кальяри - 2:0. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Кальяри - 2:0. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 17-й тур

Верона (Італія) — Кальярі (Італія) — 2:0 (0:0)
Голи: К. Нгонге (53), Джурич (90)

Предупредження: A. Makoumbou (12), Дуда (45), A. Makoumbou (52), Т. Суслов (57), N. Viola (57), К. Нгонге (69), Ібрагім Сулемана (90+3)

Огляд матчу Верона — Кальярі:

Верона здобула перемогу над Кальярі з рахунком 2:0 у матчі Серії А Верона і Кальярі зустрілися в захопливому матчі Серії А на стадіоні Марк’Антоніо Бентегоді. Обидві команди прагнули здобути таку необхідну перемогу, і гра обіцяла бути захопливою. Незважаючи на безгольовий перший тайм, «Верона» зуміла знайти свій ритм у другій половині і здобула перемогу, залишивши гостей приголомшеними. Матч розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні, постійно припиняючи спроби суперника атакувати. На 12-й хвилині жовту картку отримав гравець «Верони» А. Макумбу, що додало драматизму в гру. По ходу першого тайму гравець «Верони» О. Дуда був попереджений жовтою карткою на 45-й хвилині. Рахунок 0:0 у перерві не відображав напруження матчу. Однак у другому таймі «Верона» вийшла вперед, провівши дві заміни одразу після перерви. Ф. Терраччано замінив Дж. Доїга, а Т. Генрі вийшов на поле замість М. Джурича. Проблеми «Кальярі» посилилися, коли Макумбу отримав другу жовту картку в матчі лише за сім хвилин до кінця другого тайму, внаслідок чого його вилучили з гри. Верона швидко скористалася своєю чисельною перевагою і відкрила рахунок на 53-й хвилині. К. Нгонге знайшов м’яч у сітці, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу.

Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди отримали по кілька жовтих карток. На 57-й хвилині попередження отримали гравець «Верони» Т. Суслов і гравець «Кальярі» Н. Віола. На 59-й хвилині «Кальярі» провів дві заміни: Т. Ауджелло та І. Сулемана замість З. Лувумбо і Н. Віоли відповідно. На 68-й хвилині «Верона» вирішила освіжити свої атакувальні можливості, випустивши Р. Сапонару замість Д. Лазовича. Миттю пізніше Нгонге отримав жовту картку, що ще більше підкреслило конкурентний характер поєдинку. Коли час добігав кінця, «Верона» провела останні заміни. Ж. Мбула замінив Нгонже, а «Кальярі» на 77-й хвилині випустив Г. Орістаніо і П. Хатзідіакоса замість Г. Заппи і П. Ацці. Наприкінці зустрічі замість Г. Лападули до складу «Кальярі» був введений Е. Гольданіга. На останніх хвилинах матчу «Верона» зміцнила свою перемогу завдяки голу М. Джурича на 90-й хвилині. Клінічний удар сербського нападника забезпечив його команді перемогу з рахунком 2:0. Розчарування «Кальярі» було очевидним, бо невдовзі після голу І. Сулемана отримав жовту картку. Загалом матч був напруженим, характеризувався конкурентними боротьбою, численними жовтими картками та стратегічними замінами. «Верона» продемонструвала свою стійкість і рішучість, здобувши заслужену перемогу над «Кальярі», який упродовж усієї гри намагався знайти свою точку опори.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Салернітана, Кальярі — Емполі.