Мікель Артета оцінив матч «Арсенала» із «Ліверпулем», у якому Зінченко дозволив забити Салаху

2023-12-24 13:55 23 грудня відбувся матч 18-го туру чемпіонату Англії між командами «Ліверпуль» та «Арсенал». Гра завершилась із ... Мікель Артета оцінив матч «Арсенала» із «Ліверпулем», у якому Зінченко дозволив забити Салаху

23 грудня відбувся матч 18-го туру чемпіонату Англії між командами «Ліверпуль» та «Арсенал». Гра завершилась із рахунком 1:1. Після завершення зустрічі головний тренер «Арсенала» Мікель Артета прокоментував результат матчу:

Мікель Артета. Фото: Gettyimages

«Неймовірна гра, одна з найнапруженіших, які я бачив за 20 років у АПЛ. У багатьох моментах ми грали чудово, в останні 20 хвилин чогось не вистачало, але нічия — справедливий результат. Ми були сповнені рішучості атакувати та створювати їм проблеми. Це команда, яка створює хаос, вони грали вертикально та прямо. Вони найкращі у світі в цьому компоненті.

Я щасливий бути там, де ми є. Завтра ми влаштуємо чудову вечерю з нашими сім’ями, а потім знову повернемось до роботи.

Цей матч — велике випробування і ми його точно витримали. Хлопці були неймовірними. Це була неймовірна гра двох команд, котрі підняли планку на новий рівень. Обидві команди хотіли перемогти та грали на перемогу. В останні 15−20 хвилин наша команда дуже хотіла перемогти, але ми не знайшли якісний момент в останній третині, щоб досягти цього.

„Ліверпуль“ — найкраща команда у світі, яка веде таку гру. Тільки був момент у Габріела Жезуса, а вже за п’ять секунд м’яч у нашому штрафному майданчику. Коли ми грали тут минулого року, нам не вистачало деяких важливих гравців, важливих елементів, які потрібно мати, щоб так грати проти них. Сьогодні у нас це було», — сказав Артета.

Кращий коментар

doktorim
В первом тайме Арсенал играл с вдохновением, раскованно и у команды очень много получалось. Во втором тайме игра полностью изменилась, теперь уже преимущество было у Ливерпуля. Ничейный счёт по игре.