Ньюкасл — Ноттінгем Форест — 1:3. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-26 16:28 26 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Ноттінгем Форест — 1:3. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

26 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Ньюкасл - Ноттингем Форест - 1:3. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Ноттингем Форест - 1:3. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 19-й тур

Ньюкасл (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 1:3 (1:1)
Голи: Ісак (23) — Вуд (45+1), Вуд (53), Вуд (60)

Попередження: Сангаре (26), Ентоні Гордон (27), Гонсало Монтьєль (27)

Огляд матчу Ньюкасл — Ноттінгем Форест:

«Ноттінгем Форест» здобув надважливу виїзну перемогу над «Ньюкаслом» у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк». Підсумковий рахунок 3:1 на користь гостей підкреслив їхню клінічну гру та надійну оборону. Початок матчу ознаменувався атакувальними діями обох команд. Однак перший серйозний інцидент стався лише на 23-й хвилині. «Ньюкасл» отримав право на пенальті після фолу в штрафному, і Александр Ісак впевнено реалізував його, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Ноттінгем Форест" відповів негайно і заробив жовту картку для Ідрісси Сангаре на 26-й хвилині. Фізичний характер матчу був очевидний: обидві команди отримали шквал жовтих карток, а Алейкс Гордон («Ньюкасл») і Гонсало Монтьєль («Ноттінгем Форест») також потрапили до суддівського блокнота. Ближче до перерви «Ноттінгем Форест» зумів зрівняти рахунок на 45-й хвилині. Каллум Вуд скористався помилкою в обороні «Ньюкасла» і пробив повз воротаря, зрівнявши рахунок 1:1. У другому таймі гості продовжили домінувати, і Вуд зробив дубль на 53-й хвилині. Захист «Ньюкасла» насилу стримував його, дозволивши йому вдруге за матч поцілити в сітку воріт. На 55-й хвилині «Ньюкасл» спробував переломити хід матчу, зробивши дві швидкі заміни. Мігель Альмірон і Дуайт Берн були замінені на Каллума Вілсона і Валентино Лівраменто відповідно.

Однак «Форест» не зменшив обертів і збільшив свою перевагу на 60-й хвилині завдяки голу Вуда, який оформив хет-трик. На 70-й хвилині «Ноттінгем Форест» зробив заміну, випустивши Раяна Єйтса і Натаніеля Вільямса та вилучивши Сангара і Монтьєля. Ньюкасл також зробив заміну, замінивши Шона Лонгстаффа на Джоелінтона. Коли матч наближався до завершення, обидві команди зробили нові заміни. На 79-й хвилині «Форест» ввів у гру Карлоса Гадсона-Одої і Начо Домінгеса замість Сангаре і Вуда, а «Ньюкасл» ввів у гру Свена Ботмана і Ліама Холла замість Айзека Хейдена і Федеріко Фернандеса на 79-й хвилині. У заключній стадії матчу, коли напруга зросла, пішов шквал жовтих карток. До блокнота судді потрапили Вільямс із «Ноттінгем Форест» і Бруно Гімараєш і Фабіан Шар із «Ньюкасла». На останніх хвилинах матчу «Ноттінгем Форест» здійснив останні заміни: Ентоні Еланга і Джо Ворролл замінили Вуда і Даніло відповідно. Пролунав фінальний свисток, і «Ноттінгем Форест» здобув заслужену перемогу над «Ньюкаслом» із рахунком 3:1. У цьому матчі «Ноттінгем Форест» продемонстрував свою стійкість, клінічну гру і надійну оборону. Цей результат, безсумнівно, додасть гостям такий необхідний імпульс у їхній кампанії в Прем’єр-лізі, в той час як «Ньюкаслу» залишиться лише жалкувати про втрачені можливості та промахи в обороні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Ньюкасл, Ноттінгем Форест — Ман.Юнайтед.