Борнмут — Фулгем — 3:0. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-26 18:56 26 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Фулгем — 3:0. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

26 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Фулгем (Англія).

Борнмут - Фулхэм - 3:0. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Фулхэм - 3:0. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 19-й тур

Борнмут (Англія) — Фулхем (Англія) — 3:0 (1:0)
Голи: Дж. Клюйверт (44), Соланке (62), Сіністерра (90+3)

Предупредження: Бернд Лено (62), Андреас Перейра (63)

Огляд матчу Борнмут — Фулгем:

У матчі Прем’єр-ліги між «Борнмутом» і «Фулгемом» господарі поля здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0 на стадіоні «Віталіті». Матч, що відбувся в невстановлений день, продемонстрував атакувальну майстерність «Борнмута» і дозволив зберегти міцні позиції в чемпіонаті. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Борнмута» після голу Й. Клюйверта на 44-й хвилині. Другий тайм розпочався з ранньої жовтої картки гравця «Фулхема» Б. Лено на 62-й хвилині. Незабаром після цього у ворота «Борнмута» було призначено пенальті, і Д. Соланке не помилився, успішно реалізувавши його, подвоївши перевагу. Розчарування «Фулхема» продовжувало зростати, коли на 63-й хвилині А. Перейра також отримав жовту картку. «Борнмут» скористався своєю перевагою і провів низку замін, щоб освіжити склад. На 73-й хвилині «Борнмут» зробив першу заміну, замінивши А. Семеньо на Л. Сіністерру. Ця заміна вдихнула нову енергію в гру господарів поля і дозволила їм зберегти контроль над ходом матчу. Незабаром після цього, на тій самій хвилині, «Борнмут» зробив ще одну заміну, помінявши Дж. Клюйверта на П. Біллінга, який одразу ж став грати в атаці.

На 73-й хвилині «Фулгем» також вирішив провести зміни, замінивши К. Тете і Б. Де Кордова-Ріда на Т. Кастаньє та Х. Вілсона відповідно. Однак ці заміни не змогли змінити хід гри на користь «Фулхема». Коли гра вступила в завершальну стадію, «Фулгем» зробив ще три заміни, сподіваючись врятувати очко. На 83-й хвилині А. Перейра був замінений на Карлоса Вінісіуса, а А. Робінсон звільнив місце для Ф. Балло-Тура. Крім того, Т. Керні поступився місцем С. Лукічу. Наприкінці матчу «Борнмут» закріпив перемогу на 90-й хвилині завдяки голу Л. Сіністри. Удар нападника поставив крапку в матчі та додав ще один гол у скарбничку «Борнмута». Цей матч продемонстрував здатність «Борнмута» ефективно перетворювати можливості на голи, зміцнивши своє становище в Прем’єр-лізі. Фулгем", навпаки, не зміг знайти свою гру і буде розчарований своєю невдалою грою. Тепер обидві команди зосередяться на майбутніх матчах і прагнутимуть піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Для «Борнмута» ця перемога додасть такий необхідний заряд упевненості, в той час як «Фулгем» буде прагнути перегрупуватися і оговтатися від поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Борнмут, Фулгем — Арсенал.