Бернлі — Ліверпуль — 0:2. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-26 21:25 26 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Ліверпуль — 0:2. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

26 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Бернли - Ливерпуль - 0:2. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Ливерпуль - 0:2. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 19-й тур

Бернлі (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: Nunez Darwin (6), Діого Хота (90)

Попередження: Сандер Берге (22), Трент Александр-Арнольд (77), D. O’Shea (90+1)

Огляд матчу Бернлі — Ліверпуль:

«Ліверпуль» здобув заслужену перемогу над «Бернлі» з рахунком 2:0 у захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Терф Мур». У грі спостерігалася напружена боротьба і кілька ключових моментів, які зробили її цікавим видовищем для футбольних уболівальників. Перша значуща подія матчу відбулася на 6-й хвилині, коли гравець «Ліверпуля» Д. Нуньєс забив фантастичний гол, вивівши свою команду вперед. Гості демонстрували свою майстерність в атаці та контролювали гру протягом більшої частини першого тайму. На 22-й хвилині гравець «Бернлі» С. Берге отримав жовту картку, що свідчить про фізичний характер матчу. Господарі були сповнені рішучості відігратися після пропущеного м’яча та намагалися створити можливості для того, щоб зрівняти рахунок. На 55-й хвилині «Ліверпуль» думав, що збільшив свою перевагу, але суддя скасував гол через визнання офсайду в Х. Елліотта. Це рішення позбавило «Ліверпуль» шансу закріпити свою перевагу, залишивши «Бернлі» проблиск надії. На 61-й хвилині «Бернлі» зробив першу заміну, замінивши Й. Б. Гудмундссона на М. Трезора Ндайішіміє, намагаючись привнести свіжі сили в атакувальну лінію. Однак «Ліверпуль» відповів трьома замінами на 67-й хвилині.

Р. Гравенберх, К. Гакпо і Х. Елліотт вийшли замість К. Джонса, Д. Собослаї і Л. Діаса відповідно. По ходу гри напруга зростала, і на 77-й хвилині Т. Александер-Арнольд із «Ліверпуля» отримав жовту картку за необережний підкат. На 85-й хвилині «Бернлі» також вирішив здійснити зміни, замінивши Л. Фостера і З. Амдуні на Н. Редмонда і Й. Брууна Ларсена відповідно. В останні хвилини матчу «Ліверпуль» оформив перемогу, забивши гол на 90-й хвилині зусиллями Діого Жоти. Цей пізній удар погасив усі надії «Бернлі» на повернення і підтвердив перевагу «Ліверпуля» цього дня. Розчарування «Бернлі» зростало, внаслідок чого Д. О’Ши отримав жовту картку на 90-й хвилині. Господарі провели останню заміну: Дж. Браунхілл замінив А. Ремзі на тій самій хвилині. Загалом «Ліверпуль» продемонстрував свій клас і контролював гру від початку і до кінця. Бернлі" боровся щосили, але в підсумку не зміг зрівнятися із суперником за якістю гри. Перемога дозволила «Ліверпулю» зберегти міцні позиції в Прем’єр-лізі та продемонструвати рішучість боротися за перші місця в турнірній таблиці. Матч між «Бернлі» і «Ліверпулем» на «Турф Мур» напевно запам’ятається як захоплююче протистояння двох конкурентоспроможних команд. Футбольні вболівальники отримали можливість побачити напружену боротьбу, яка продемонструвала таланти обох команд і змусила їх з нетерпінням чекати наступних матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Бернлі, Ліверпуль — Ньюкасл.