Кальярі — Емполі — 0:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-30 18:04 30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) та ... Кальярі — Емполі — 0:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) та Емполі (Італія).

Кальяри - Эмполи - 0:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Эмполи - 0:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Кальярі (Італія) — Емполі (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Юссеф Малех (29), Г. Лападула (29), Л. Какаче (64), S. Walukiewicz (80)

Огляд матчу Кальярі — Емполі:

Кальярі та Емполі зіграли в безгольову нічию в недавньому матчі Серії А на стадіоні Unipol Domus. Незважаючи на те, що обидві команди створювали моменти протягом усього матчу, жодна зі сторін не змогла домогтися успіху, внаслідок чого було зафіксовано нічию 0:0. Гра почалася у високому темпі, обидві команди демонстрували ранні атакувальні наміри. Однак на 29-й хвилині першу жовту картку в матчі отримав гравець «Емполі» Й. Малех. Кілька миттєвостей потому своє прізвище до суддівської книги заніс і гравець «Кальярі» Г. Лападула. Перша заміна в матчі відбулася на початку другого тайму, коли «Кальярі» замінив Лападулу на З. Лувумбо. Емполі також зробив заміну, випустивши замість Малеха С. Бастоні. Бастоні. Емполі продовжив робити заміни під час матчу: Ф. Раноккья замінив Бастоні на 60-й хвилині, а Д. Мальдіні поступився місцем Е. Г’язі. У матчі також з’явилася ще одна жовта картка, на 64-й хвилині її отримав гравець «Емполі» Л. Какаче. Вирішальний момент настав на 66-й хвилині, коли гол гравця «Кальярі» Н. Віоли було скасовано через фол. Це рішення засмутило господарів поля, які відчайдушно намагалися вийти з глухого кута.

Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди зробили чергові зміни в пошуках переможного голу. Емполі замінив Ф. Капуто на М. Канчельєрі на 73-й хвилині, а С. Валукевич отримав жовту картку у складі гостей на 80-й хвилині. Кальярі мав чудову нагоду повести в рахунку на 82-й хвилині, коли було призначено пенальті. Однак Н. Віола не зміг реалізувати пенальті, і рахунок залишився 0:0. Наприкінці матчу обидві команди провели шквал замін. На 84-й хвилині «Емполі» випустив В. Коваленка замість А. Ісмайлі, а «Кальярі» зробив потрійну заміну: Н. Віола замінив М. Манкосу, Л. Паволетті — А. Петанью, а І. Сулемана — Г. Орістаніо на 89-й хвилині. Остання заміна в матчі відбулася вже наприкінці тайму: «Кальярі» випустив П. Ацці замість Я. Янкто в останній спробі вирвати перемогу. Однак матч закінчився без забитих м’ячів, і обидві команди задовольнилися очками. Це був розчаровуючий результат як для «Кальярі», так і для «Емполі», які сподівалися на перемогу, щоб зміцнити свої позиції в турнірній таблиці Серії А. Хоча у грі не було голів, вона подарувала багато подій і драматизму, тримаючи глядачів у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Кальярі, Емполі — Мілан.