Ювентус — Рома — 1:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-30 23:39 30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Рома — 1:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Рома (Рим).

Ювентус - Рома - 1:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Рома - 1:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Ювентус (Турин) — Рома (Рим) — 1:0 (0:0)
Голи: Рабьо (47)

Предупредження: Леандро Паредес (68), Локателлі (77)

Огляд матчу Ювентус — Рома:

«Ювентус» здобув перемогу в напруженому матчі з «Ромою» з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Цей матч Серії А, що проходив на легендарному стадіоні «Альянц», подарував уболівальникам захоплююче видовище майстерності, рішучості та стратегічної гри. У перерві рахунок залишався рівним 0:0, оскільки обидві команди демонстрували виняткову майстерність в обороні. Однак на 47-й хвилині «Ювентус» вийшов із глухого кута завдяки приголомшливому голу А. Рабьо. Цей приголомшливий удар розлютив натовп і поклав початок напруженому тайму, що залишився. AS Roma, вирішивши зрівняти рахунок, провела першу заміну на 64-й хвилині, випустивши Е. Бове замість Л. Пеллегріні. Гості прагнули привнести свіжу енергію в атакувальну лінію, щоб створити гольові моменти. «Ювентус» швидко відреагував, замінивши К. Йілдіза на Ф. К’єзу на 66-й хвилині, посиливши свої атакувальні можливості. Нещастя спіткало «Рому» на 68-й хвилині, коли Л. Паредес отримав жовту картку, попередивши його за грубе захоплення.

Значний захист «Ювентуса» не дозволяв «Ромі» створювати явні шанси, і на 74-й хвилині гравці зробили ще одну заміну. Л. Паредес змінив С. Ель-Шаараві в надії оживити атакувальний потенціал «Роми». «Ювентус» теж вніс зміни до свого складу, випустивши на 76-й хвилині Д. Влаховича замість А. Міліка і Ф. Костича замість С. Ілінга Жуніора. Ці заміни були спрямовані на те, щоб зберегти домінування в півзахисті й закріпити здобуту з такими труднощами перевагу. Однак інтенсивність матчу призвела до того, що на 77-й хвилині М. Локателлі отримав жовту картку, нагадавши «Ювентусу» про важливість дисципліни. «Рома» відчайдушно рвалася вперед, сподіваючись врятувати очко, і зробила останню заміну на 80-й хвилині. Н. Залевскі замінив С. Азмуна, додавши свіжих сил в атаку. Коли пролунав фінальний свисток, «Ювентус» вийшов на заміну замість Д. Ругані на 90-й хвилині, щоб зміцнити оборону і довести гру до кінця. 1:0 на користь «Роми». Матч продемонстрував талант і майстерність обох команд, підкресливши конкурентну природу футбольної Серії А. Уболівальники залишали стадіон у піднесеному настрої, ставши свідками напруженої боротьби двох найсильніших футбольних команд Італії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Ювентус, Рома — Аталанта.