Андрій Лунін вийде у стартовому складі «Реала» в першому матчі мадридців у новому році: подробиці

2024-01-01 16:40 Воротар «Реала» Андрій Лунін знову захищатиме ворота своєї команди з перших хвилин дебютного поєдинку команди в ... Андрій Лунін вийде у стартовому складі «Реала» в першому матчі мадридців у новому році: подробиці

Воротар «Реала» Андрій Лунін знову захищатиме ворота своєї команди з перших хвилин дебютного поєдинку команди в новому році.

Андрій Лунін

За інформацією видання Marca, саме Лунін посяде місце в стартовому складі «Реала» в поєдинку 19-го туру чемпіонату Іспанії проти «Мальорки».

Зазначається, що в іншого голкіпера команди Кепи Аррісабалаги легке фізичне нездужання, тому він не братиме участі в цій зустрічі.

Додамо, що матч «Реал» — «Мальорка» відбудеться в середу, 3 січня. Початок зустрічі — о 20:15.