Гранада — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-03 20:10 3 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

3 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Гранада - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Гранада (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: Узуні (22), B. Сарагоса (70)

Попередження: Рубен Алькарас (21), Алекс (42), C. Рамос де ла Флор (43), Бойє (65), I. Мікель (86)

Огляд матчу Гранада — Кадіс:

У нещодавньому футбольному матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні Estadio Nuevo Los Cármenes, «Гранада» здобула перемогу над «Кадісом» із рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час. Матч почався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. На 21-й хвилині гравець «Кадіса» Р. Алькарас отримав жовту картку, що свідчить про інтенсивність гри. Невдовзі, на 22-й хвилині, гравець «Гранади» М. Узуні зумів влучити у площину воріт, забивши перший гол у матчі. На 42-й хвилині «Кадіс» зіткнувся з невдачею, коли жовту картку отримав А. Фернандес, а на 43-й хвилині — його товариш по команді К. Рамос. Попри всі зусилля, «Кадіс» не зміг створити жодного серйозного моменту протягом усього першого тайму. Початок другого тайму вніс деякі зміни в гру.

Кадіс випустив Р. Куаме замість А. Фернандеса, сподіваючись переломити хід зустрічі. Крім того, Д. Мачіс замінив Р. Наварро у складі «Гранади» на 46-й хвилині. Однак на 54-й хвилині «Кадіс» зіткнувся з серйозним ударом, коли Р. Собріно отримав червону картку, що зменшило шанси на повернення в гру. Гранада скористалася ситуацією та посилила атакувальну гру. На 70-й хвилині Б. Сарагоса забив вражаючий гол, ще більше закріпивши свою перевагу в матчі. Щоб зберегти свою перевагу, «Гранада» зробила заміну на 72-й хвилині: Х. Кальєхон замінив Л. Бойє. Кадіс також ввів у гру С. Гвардіолу замість М. Гомеса на 58-й хвилині, сподіваючись змінити хід матчу. Гра продовжувала залишатися напруженою, жовті картки були показані гравцям обох команд. Гравці «Гранади» Р. Санчес і Л. Бойє, а також гравець «Кадіса» Фалі отримали жовті картки на 64-й, 65-й і 90-й хвилинах відповідно. Ближче до кінця матчу «Гранада» зробила кілька замін: Бруно Мендес, М. Бруно Мендес, М. Узуні, Р. Санчес і А. Фернандес були замінені на М. Рубіо, М. Аресо, Х. Вальєхо і А. Пуертаса відповідно на 79-й і 88-й хвилинах. Матч завершився комфортною перемогою «Гранади». Команда грала винятково добре, демонструючи свою майстерність і командну роботу впродовж усієї гри. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і пристрасть до гри, забезпечивши захопливий матч для футбольних уболівальників. Перемога «Гранади» зміцнила їхні позиції в Ла Лізі, в той час як «Кадіс» повинен перегрупуватися і повернутися сильнішим у наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Гранада, Кадіс — Валенсія.