Сельта — Бетіс — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-03 22:15 3 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Бетіс — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

3 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Бетіс (Севілья).

Сельта - Бетис - 2:1. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Бетис - 2:1. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Сельта (Віго) — Бетіс (Севілья) — 2:1 (1:1)
Голи: Аспас (16), Вілліот Сведберг (90+6) — Айтор Руїбал (6)

Попередження: Вільям Карвалью (33), Sokratis (90+1)

Огляд матчу Сельта — Бетіс:

У напруженому матчі Ла Ліги «Сельта Віго» зуміла здобути важку перемогу над «Реал Бетісом» на стадіоні «Абанка-Балаідос». Матч став захопливим поєдинком, у якому обидві сторони продемонстрували майстерність, рішучість і тактичну гру, що в підсумку призвело до перемоги господарів із рахунком 2:1. На початку першого тайму обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, сподіваючись отримати перевагу. «Реал Бетіс» завдав першого удару на 6-й хвилині, коли А. Руїбаль вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Однак «Сельта Віго» швидко відповіла на 16-й хвилині, коли І. Аспас із пенальті зрівняв рахунок. На перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1. Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися взяти гору. На 33-й хвилині «Реал Бетіс» отримав жовту картку за фол В. Карвальо. Намагаючись струсити склад, «Реал Бетіс» зробив дві заміни на 58-й хвилині — А. Діао вийшов замість Луїса Енріке, а Б. Іглесіас замінив Вілліана Хосе. На 67-й хвилині «Сельта Віго» також зробила заміну — Ф. Серві був замінений на В. Сведберга.

Матч продовжився шквалом замін: на 67-й хвилині «Реал Бетіс» замінив В. Карвальо на С. Альтіміру, а на 74-й хвилині «Сельта Віго» замінила Ф. Бельтрана на Л. де ла Торре. Хвилювання зросло на 84-й хвилині, коли «Сельта Віго» вирішила, що повела в рахунку завдяки голу Й. С. Ларсена. Однак гол було скасовано через офсайд. На 89-й хвилині «Реал Бетіс» зробив ще дві пізні заміни: Іско вийшов замість Родрі, а К. Перес — замість А. Дувікаса. У відповідь «Сельта Віго» провела останню заміну, замінивши Х. Ларсена на Х. Альвареса. Коли матч перейшов у травму, напруга зросла, і на 90-й хвилині Сократіс із «Реал Бетіса» отримав жовту картку. На цій же хвилині «Сельта Віго» забила переможний гол — відзначився В. Сведберг. Незабаром пролунав фінальний свисток, і «Сельта Віго» відсвяткувала перемогу з рахунком 2:1. Цей захоплюючий матч продемонстрував дух суперництва і талант обох команд. Здатність «Сельти Віго» використовувати свої шанси в кінцевому підсумку забезпечила їм перемогу над стійким «Реалом Бетіс». Вболівальники стали свідками захопливого футболу, сповненого голами, промахами та тактичними битвами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Сельта, Бетіс — Гранада.