Жирона — Атлетіко — 4:3. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-04 00:29 3 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та ... Жирона — Атлетіко — 4:3. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

3 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та Атлетіко (Мадрид).

Жирона - Атлетико - 4:3. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Атлетико - 4:3. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Жирона (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 4:3 (3:2)
Голи: Фернандес (2), Savio (26), Д. Блінд (39), Іван Мартін (90+1) — Мората (14), Мората (44), Мората (54)

Предупредження: Ермосо (90)

Огляд матчу Жирона — Атлетіко:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на «Естаді Муніципаль де Монтіліві», «Жирона» та «Атлетіко Мадрид» подарували вболівальникам американські гірки емоцій: господарі поля здобули перемогу над сильними суперниками з рахунком 4:3. За рахунку 3:2 на користь «Жирони» в перерві матч був напруженим до самого фінального свистка. Гра почалася з раннього прориву «Жирони», коли Валері на 2-й хвилині знайшов м’яч у сітці воріт, розлютивши домашню публіку. Однак «Атлетіко Мадрид» швидко відповів, коли А. Мората зрівняв рахунок на 14-й хвилині, продемонструвавши рішучість команди. «Жирона» продовжувала чинити тиск на оборону суперника і була винагороджена ще двома голами до кінця першого тайму. Савіо і Д. Блінд забили на 26-й і 39-й хвилинах відповідно, збільшивши перевагу «Жирони» до 3:1. Перед самою перервою «Атлетіко Мадрид» вирішив зрівняти рахунок, коли Мората знову знайшов ворота, але гол було скасовано через визнання офсайду. Це рішення принесло полегшення «Жироні», якій вдалося зберегти перевагу в один м’яч до перерви. Другий тайм розпочався з негайної заміни у складі «Атлетіко»: на 46-й хвилині С. Ліно замінив Н. Момо. Ліно замінив Н. Моліну. Заміна, схоже, пішла на користь команді гостей, бо на 54-й хвилині Мората оформив хет-трик, зрівнявши рахунок 3:3. Гра проходила у впертій боротьбі, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці.

Під час матчу обидва менеджери вирішили провести заміни, намагаючись домогтися переваги. На 59-й хвилині «Жирона» замінила Валері на Х. Е. Соліса Ромеро, а на 77-й хвилині «Атлетіко Мадрид» випустив Р. Рікельме замість А. Корреа. Жирона" також зробила ще дві заміни на 67-й хвилині, випустивши П. Торре та А. Довбика замість А. Мартінеса та К. Стуані відповідно. Коли гра висіла на волосині, напруга на полі наростала в міру того, як скорочувалися години. Атлетіко Мадрид" спробував перехопити контроль над матчем, випустивши Р. де Поля замість М. Депая на 86-й хвилині. Жирона" відповіла заміною Савіо на Порту на 89-й хвилині. В останній спробі зірвати хід гри «Жирони», «Атлетіко Мадрид» зробив ще дві заміни в останні хвилини гри. А. Мората, який постійно створював загрозу, поступився місцем К. Аспілікуеті, а А. Грізманн був замінений на С. Нігеса на 89-й хвилині. Нігеса на 89-й хвилині. Ближче до кінця матчу напруга досягла точки кипіння, що призвело до отримання жовтої картки гравцем «Атлетіко Мадрид» М. Ермосо на 90-й хвилині. Але останнє слово залишилося за «Жироною», адже І. Мартін завдав вирішального удару на 90-й хвилині, забезпечивши господарям поля незабутню перемогу на очах у вболівальників, які тріумфували. Цей захопливий поєдинок між «Жироною» та «Атлетіко Мадрид» продемонстрував непередбачуваність та азарт, якими славиться Ла Ліга. За рахунку 3:2 у перерві та захопливого рахунку 4:3 обидві команди залишили на полі всі сили, забезпечивши глядачам незабутнє футбольне видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Жирона, Атлетіко — Райо Вальєкано.