Осасуна — Альмерія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-04 19:56 4 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Альмерія — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

4 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Альмерія (Іспанія).

Осасуна - Альмерия - 1:0. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Альмерия - 1:0. Чемпионат Испании, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Осасуна (Памплона) — Альмерія (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Анте Будимир (27)

Предупредження: Лукас Робертоне (29), Чумі (75)

Огляд матчу Осасуна — Альмерія:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Ель Садар» «Осасуні» вдалося здобути перемогу над «Альмерією» з рахунком 1:0. На початку гри обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці, прагнучи заволодіти перевагою. Перший помітний інцидент стався на 14-й хвилині, коли «Осасуна» зробила першу заміну. К. Авіла вийшов замість Х. М. Арнаїса, що додало свіжих сил команді «Осасуна». По ходу матчу «Осасуна» почала доводити свою перевагу. На 27-й хвилині «Осасуна» вирвала перемогу завдяки чудовому голу А. Будимира. Домашня публіка раділа, бачачи, що їхня команда вийшла вперед. Однак «Альмерія» не збиралася здаватися без бою. На 29-й хвилині Л. Робертоне отримав жовту картку, продемонструвавши рішучість «Альмерії» дати відсіч. У перерві рахунок залишився 1:0 на користь «Осасуни», що стало запорукою захоплюючого другого тайму. На початку другого тайму «Альмерія» спробувала переломити хід матчу, зробивши дві заміни. Л. Рамазані замінив М. Міловановича на 46-й хвилині, а С. Аррібас вийшов замість А. Позо. Обидві команди продовжили робити стратегічні заміни, щоб ще більше підвищити свої шанси на перемогу. На 60-й хвилині «Альмерія» ввела в гру М. Пубілла, замінивши Чумі, щоб посилити атаку. На 70-й хвилині «Альмерія» провела четверту заміну: А. Ембарба замінив Лазаро.

Гості були сповнені рішучості зрівняти рахунок і врятувати очко, а «Осасуна» прагнула зберегти свою перевагу і домогтися перемоги. На 74-й хвилині А. Будимир, який забив гол, був замінений на Рауля. Тренер «Осасуни» також зробив ще одну заміну: Х. Монкайола замінив П. Ібаньєса, ввівши свіжі сили в півзахист. У міру того як час йшов до кінця матчу, розчарування «Альмерії» ставало все більш очевидним. На 75-й хвилині Чумі отримав жовту картку, що ще більше ускладнило його прагнення зрівняти рахунок. На 82-й хвилині обидві команди провели значні заміни. У «Альмерії» замість А. Пуйгмаля вийшов Е. Гонсалес, а в «Осасуни» Р. Пенья замінив Х. Круса. Кожна команда сподівалася, що ці зміни змінять хід матчу на її користь. Остання заміна у складі «Осасуни» відбулася на 82-й хвилині, коли Х. Аресо замінив Н. Відаля, прагнучи укріпити оборону і закріпити невелику перевагу. В останні хвилини матчу напруга наростала, що призвело до жовтої картки для гравця «Осасуни» А. Катени на 89-й хвилині. Попри всі зусилля «Альмерії», «Осасуні» вдалося втримати перевагу 1:0 до фінального свистка. Обидві команди продемонстрували величезну майстерність, цілеспрямованість і не здавалися протягом усього матчу. У результаті «Осасуна» здобула цінні три очки в Ла Лізі, а «Альмерія» залишилася роздумувати про втрачені можливості. Для вболівальників це була захоплива зустріч, яка продемонструвала непередбачувану природу футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Осасуна, Альмерія — Жирона.