Фрозіноне — Монца — 2:3. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-06 18:01 6 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Монца — 2:3. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

6 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Монца (Італія).

Фрозиноне - Монца - 2:3. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Монца - 2:3. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Фрозіноне (Італія) — Монца (Італія) — 2:3 (0:2)
Голи: А. Харруї (56), M. Soule (75) — Да Мота (18), Карбоні (45), M. Soule (55)

Попередження: Гальярдіні (29), Кальдірола (51), I. Monterisi (54), Матеус Лусуарді (73), Д. Д’Амброзіо (75), Лоренцо Коломбо (81), E. Barrenechea (89), Жан-Даніель Акпа Акпро (90+3)

Огляд матчу Фрозіноне — Монца:

У захопливому поєдинку Серії А на стадіоні Беніто Стірпе зійшлися «Фрозіноне» і «Монца». У матчі було багато яскравих моментів, драматизму і протиріч: обидві сторони боролися за перемогу. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Монци», що малювало похмуру картину для «Фрозіноне».

Однак у другому таймі господарі поля, схоже, не заспокоїлися і почали активний поєдинок у відповідь. На 18-й хвилині «Монца» взяла реванш, коли Дані Мота переправив м’яч у сітку воріт. Цей гол задав тон їхній домінуючій грі в першому таймі. Фрозіноне насилу справлявся з невпинними атаками Монци, і ситуація погіршилася, коли Р. Гальярдіні отримав жовту картку на 29-й хвилині. Перед самою перервою Монца завдала серйозного удару по надіях Фрозіноне, забивши другий м’яч у ворота В. Карбоні. Карбоні. Другий тайм почався з того, що «Фрозіноне» здійснив дві швидкі заміни, намагаючись переломити хід гри. Рейньє і Л. Маццителлі були введені в гру, щоб привнести свіжу енергію в гру господарів. Їхній вплив дався взнаки відразу ж, коли А. Харруї забив гол на 56-й хвилині, подарувавши «Фрозіноне» проблиск надії. Однак «Монца» відреагувала швидко і зробила три заміни на 60-й хвилині. А. Колпані, Дж. Акпа Акпро і Р. Гальярдіні звільнили місце для свіжих сил у спробі повернути контроль над грою. Спочатку заміни здавалися ефективними, але незабаром вони зіткнулися з труднощами. На 55-й хвилині «Монца» забила гол у власні ворота завдяки М. Сулі, що ще більше зміцнило впевненість «Фрозіноне». Натовп на стадіоні сколихнувся від радості, коли відставання в рахунку скоротилося до одного гола. Напруга наростала, коли обидві команди запекло билися за кожну можливість. Надії «Фрозіноне» впали, коли на 75-й хвилині червону картку отримав П. Фратталі. Однак через кілька миттєвостей у ворота «Фрозіноне» було призначено пенальті, і М. Суле, реалізувавши його, зрівняв рахунок. Коли час минав, обидві команди провели останні заміни в спробі знайти переможний гол. На 77-й хвилині «Монца» замінила Дані Моту на Л. Коломбо, а П. Перейру на С. Бірінделлі. Фрозіноне наслідував цей приклад на 84-й хвилині, замінивши Матеуса Лусуарді на А. Ібрагімовича, а А. Харруї на М. Куні. У міру наближення до кульмінації матчу атмосфера ставала все більш напруженою. Гравці боролися до самого кінця, а в останні хвилини матчу отримали дві жовті картки. Е. Барренечеа був попереджений на 89-й хвилині за «Фрозіноне», а Дж. Акпа Акпро отримав жовту картку за «Монцу» на 90-й хвилині. У підсумку матч завершився перемогою «Монци» з рахунком 3:2. Результат залишив уболівальників «Фрозіноне» розчарованими, але водночас гордими за те, що їхній команді вдалося відігратися. Монца, навпаки, пішла з почестями, проявивши стійкість і самовладання, щоб здобути найважливішу перемогу на виїзді. Ця захоплююча зустріч, безсумнівно, запам’ятається як одна з найяскравіших подій сезону Серії А, продемонструвавши непередбачуваний характер і невблаганну інтенсивність футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Фрозіноне, Монца — Інтер.