Емполі — Мілан — 0:3. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-07 15:23 7 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Мілан — 0:3. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

7 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Мілан (Італія).

Эмполи - Милан - 0:3. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Милан - 0:3. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Емполі (Італія) — Мілан (Італія) — 0:3 (0:2)
Голи: Лофтус-Чик (11), Жиру (31), C. Траоре (88)

Предупредження: Калабрія (41), Марін (81)

Огляд матчу Емполі — Мілан:

У захопливому матчі Серії А між «Емполі» та «Міланом» на стадіоні «Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена» гості здобули тріумфальну перемогу з рахунком 3:0. Матч продемонстрував домінування «Мілана», який контролював гру від початку і до кінця. На початку матчу обидві команди прагнули утвердити свою владу на полі. Однак уже на 11-й хвилині «Мілан» взяв гору. Росс Барклі, відомий своїми ударами по воротах, завдав потужного удару по воротах. Гол розлютив уболівальників «Мілана» і задав тон майбутнім діям. «Емполі» спробував відігратися, але натрапив на стійку оборону «Мілана». На 28-й хвилині «Емполі» здійснив першу заміну: замість Франческо Ранокк’ї вийшов Тірон Ебуехі, намагаючись посилити атаку. Однак «Мілан» продовжував домінувати. На 31-й хвилині «Мілану» було призначено пенальті після фолу в чужому штрафному майданчику. Олів’є Жиру вийшов на ударну позицію і класно реалізував пенальті, збільшивши перевагу «Мілана» до 2:0. Гол дозволив «Мілану» впевнено контролювати хід матчу. У міру того як перший тайм добігав кінця, напруга на полі почала наростати. На 41-й хвилині Давіде Калабрія, гравець «Мілана», отримав жовту картку за необережний виклик. Через кілька хвилин Альваро Хіменес, гравець «Мілана», також отримав жовту картку за аналогічне порушення. У другому таймі «Емполі» спробував повернутися в гру, але оборона «Мілана» виявилася непробивною.

«Емполі» зробив другу заміну на 57-й хвилині, замінивши Томмазо Балданці на Маттіа Канчельєрі в пошуках свіжих сил і нового імпульсу в атаці. AC Milan" же зробив першу заміну на 70-й хвилині, замінивши Давіде Калабрію на Давіде Бартезагі. Цей тактичний хід дозволив «Мілану» зберегти надійну оборону і припинити всі спроби «Емполі» відігратися. Обидві команди продовжили робити заміни в спробі знайти переломний момент. На 70-й хвилині «Мілан» зробив третю заміну, випустивши Юнуса Мусу замість Росса Барклі. У відповідь «Емполі» зробив дві заміни поспіль: Франческо Капуто замість Даніеля Мальдіні та Андреа Грассі замість Ріккардо Маріна. Коли гра вступила в завершальну стадію, «Емполі» отримав удар, коли Ріккардо Марін отримав жовту картку на 81-й хвилині. AC Milan скористався цією перевагою і зробив останні заміни на 84-й хвилині: Симон К’яєр поступився місцем Маттео Габбіа, а Рафаель Леао був замінений на Кальвіна Траоре. Кульмінація матчу настала на 88-й хвилині, коли AC Milan оформив перемогу чудовим голом Кальвіна Траоре. У сольному поєдинку вінгер продемонстрував свою технічну майстерність, пройшовши на дриблінгу повз кількох захисників «Емполі» і спокійно відправивши м’яч у сітку. Фінальний свисток підтвердив переконливу перемогу «Мілана» над «Емполі» з рахунком 3:0. Цей результат продемонстрував домінування «Мілана» і позначив його як серйозного суперника в гонці за титул чемпіона Серії А. З іншого боку, «Емполі» належить осмислити, що пішло не так, і постаратися виправити свої недоліки в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Емполі, Мілан — Рома.