Салернітана — Ювентус — 1:2. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-07 20:56 7 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Ювентус — 1:2. Чемпіонат Італії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

7 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Ювентус (Турин).

Салернитана - Ювентус - 1:2. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Ювентус - 1:2. Чемпионат Италии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 19-й тур

Салернітана (Італія) — Ювентус (Турин) — 1:2 (1:0)
Голи: Джуліо Маджоре (39) — Семюел Ілінг Молодший (65), Влахович (90+1)

Попередження: Норберт Дьембер (19), Джуліо Маджоре (32), Гатті (43), Джуліо Маджоре (53), В. Маккенні (69), D. Rugani (73), Влаховіч (90+2), Рабьо (90+3)

Огляд матчу Салернітана — Ювентус:

У довгоочікуваному матчі Серії А, що відбувся на «Стадіо Арекі», «Салернітана» і «Ювентус» зійшлися в захоплюючому протистоянні футбольних талантів. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Салернітани», але в другому таймі «Ювентус» зробив потужний ривок і до кінця матчу здобув перемогу з рахунком 2:1. На початку гри обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. На 19-й хвилині гравець «Салернітани» Н. Дьомбер отримав жовту картку, що свідчить про початок напруженого матчу. Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі, обидві команди демонстрували свою майстерність і завзятість. На 32-й хвилині гравець «Салернітани» Г. Маджоре отримав жовту картку, але незабаром спокутував свою провину, забивши гол на 39-й хвилині. Перед самою перервою напруга зросла: на 41-й хвилині жовту картку отримав Ф. Індзагі із «Салернітани», а на 43-й хвилині — Ф. Гатті з «Ювентуса».

Перерва дозволила обом командам перегрупуватися і виробити стратегію на другий тайм. Другий тайм розпочався з помітних замін у складі «Ювентуса». Ф. Костич замінив С. Ілінга Жуніора на 46-й хвилині, а Ф. Гатті звільнив місце для Д. Ругані. Надії «Салернітани» почали згасати, коли на 53-й хвилині Г. Маджоре отримав другу жовту картку, залишивши на полі 10 гравців. «Ювентус» скористався цією можливістю та використав свою чисельну перевагу. На 65-й хвилині С. Іллінг Джуніор забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок і створивши передумови для захопливої кінцівки. Під час матчу обидві команди провели додаткові заміни, щоб привнести свіжі сили у свої склади. На 81-й хвилині у складі «Ювентуса» з’явився Т. Веа, який замінив Ж. Нонге Боенде. Останні хвилини матчу були сповнені драматизму: на 90-й хвилині Д. Влахович із «Ювентуса» забив гол, забезпечивши своїй команді перемогу. Однак емоції були на межі, бо Д. Влахович отримав жовту картку, як і А. Рабьо. Загалом матч «Салернітана» — «Ювентус» став захопливим видовищем майстерності, рішучості та яскравих моментів з обох сторін. «Салернітана» чинила гідний опір і повела в рахунку в першому таймі. Однак «Ювентус» продемонстрував свою стійкість і вміння відбиватися, у підсумку здобувши важку перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Салернітана, Ювентус — Сассуоло.