Моурінью: «В сучасному футболі фол у штрафному — це гільйотина часів Французької революції»

2024-01-11 10:25 Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував пенальті у ворота «вовків» у чвертьфінальному матчі Кубку Італії проти ... Моурінью: «В сучасному футболі фол у штрафному — це гільйотина часів Французької революції»

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував пенальті у ворота «вовків» у чвертьфінальному матчі Кубку Італії проти «Лаціо» (0:1). На 50-й хвилині гри «Рома» була покарана за фол Діна Гейсена на Таті Кастельяносі у власному штрафному майданчику.

Жозе Моурінью, Getty Images

«Це завжди боляче, під час дербі, навіть більше. У нас є великі труднощі, з якими ми постійно боремося. Ми дуже добре перемогли „Наполі“, ми заслуговували на більше проти „Аталанти“ та „Ювентуса“, а сьогодні ми програли матч через пенальті у сучасному футболі. Я не хочу говорити був він, чи ні, але це пенальті, який призначив VAR. Арбітр був у трьох метрах від епізоду і він не поставив пенальті. Тоді чому згодом його дає VAR?

Я не знаю, чи в Італії використовують вислів, який ми маємо в Португалії. У нас кажуть, що в штрафному, коли призначається фол — це максимальне покарання. Це майже як смертна кара, як гільйотина часів Французької революції. Максимальне покарання — відчутна санкція у футбольному контексті», — сказав Моурінью у післяматчевому інтерв’ю.