Дженоа — Торіно — 0:0. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 17:58 13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Торіно — 0:0. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Торіно (Турин).

Дженоа - Торино - 0:0. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Торино - 0:0. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 20-й тур

Дженоа (Генуя) — Торіно (Турин) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Влашич (16), Коні Де Вінтер (43), Малиновський (77), Аарон Мартін (80), Алессандро Буонджорно (81)

Огляд матчу Дженоа — Торіно:

Довгоочікуваний матч Серії А між командами «Дженоа» і «Торіно» завершився безгольовою нічиєю, причому обидві команди так і не змогли забити жодного гола. Матч проходив на стадіоні «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс», і, незважаючи на відсутність голів, вийшов напруженим і наполегливим. У першому таймі сталося кілька помітних інцидентів, унаслідок яких обидві команди отримали жовті картки. На 16-й хвилині був вилучений гравець «Торіно» Н. Влашич, а на 43-й хвилині — гравець «Дженоа» К. Де Вінтер. Ці попередження задали тон фізичній і конкурентній грі. Починаючи другий тайм, «Торіно» вирішив зробити заміну на 61-й хвилині, замінивши Н. Влашича на А. Влашича на А. Тамезе. У відповідь на це «Дженоа» зробила першу заміну на 70-й хвилині, випустивши замість М. Френдрупа Х. Мессіаса. Обидві команди прагнули знайти перелом і збільшити свої шанси на перемогу, але в міру того, як час минав, суддівський блокнот почав поповнюватися жовтими картками. На 77-й хвилині попередження отримав гравець «Дженоа» Р. Малиновський, а на 80-й хвилині — А. Мартін.

На 81-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Торіно» А. Буонджорно, що свідчить про наростаючу інтенсивність гри на полі. На 82-й хвилині «Дженоа» зробила другу заміну, замінивши А. Мартіна на Р. Хапса. Господарі сподівалися, що ця тактична заміна змінить долю і призведе до пізнього переможного голу. Обидві команди продовжували прагнути до перелому, проводячи тактичні зміни шляхом замін. На 83-й хвилині «Торіно» ввів у гру К. Джіджі замість С. Сазонова, а потім В. Лазаро вийшов замість М. Воєводи. Дженоа також провела дві пізні заміни на 87-й хвилині, випустивши С. Сабеллі замість А. Фольякко і М. Баделя замість К. Строотмана. Незважаючи на ці пізні зміни, жодна з команд не змогла знайти той самий невловимий гол. Фінальний свисток пролунав, і на табло з’явилася невтішна нічия 0:0. Попри те, що обидві команди мужньо билися, їхні зусилля були зведені нанівець рішучою обороною і нездатністю втілити моменти в голи. Хоча матч закінчився в глухому куті, гравці продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Тепер кожній команді необхідно перегрупуватися і виробити стратегію на майбутні матчі, сподіваючись домогтися сприятливіших результатів у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Дженоа, Торіно — Лаціо.