Майнц — Вольфсбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 18:28 13 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Вольфсбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Вольфсбург (Німеччина).

Майнц - Вольфсбург - 1:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Вольфсбург - 1:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 17-й тур

Майнц (Німеччина) — Вольфсбург (Німеччина) — 1:1 (0:1)
Голи: Відмер (61) — V. Cerny (12)

Попередження: Відмер (3), A. Vranckx (16), Моріц Йенц (27), Зепп ван ден Берг (47), K. Casteels (54), Маттіас Сванберг (79)

Огляд матчу Майнц — Вольфсбург:

FSV Mainz 05 і VfL Wolfsburg нещодавно зустрілися один з одним у довгоочікуваному матчі Бундесліги на MEWA ARENA. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Вольфсбурга», але остаточний рахунок завершився внічию 1:1. Матч розпочався з високою інтенсивністю, обидві команди прагнули домінувати у володінні м’ячем і створювати гольові можливості. Однак уже на 3-й хвилині жовту картку за фол отримав гравець команди FSV Mainz 05 С. Відмер. Відмер. Це раннє вилучення задало тон фізичному характеру гри. На 12-й хвилині «Вольфсбург» переломив ситуацію, коли В. Черни забив гол, викликавши радість уболівальників. Цей ранній гол змусив команду FSV Mainz 05 відповісти і повернутися в гру. Чотири хвилини потому гравець VfL Wolfsburg А. Вранкс також отримав жовту картку за необережну атаку. Агресивна гра продовжилася, коли М. Йенц із «Вольфсбурга» отримав жовту картку на 27-й хвилині. Обидві команди, здавалося, були сповнені рішучості віддати всі сили для досягнення сприятливого результату. Другий тайм розпочався з більшої фізичної боротьби, що призвело до ще однієї жовтої картки для С. ван ден Берга з FSV Mainz 05 на 46-й хвилині. Суддя не давав спокою, виписавши ще одну жовту картку, цього разу голкіперу «Вольфсбурга» К. Кастельсу на 54-й хвилині. Гра була напруженою і запеклою, жодна з команд не хотіла поступатися ні п’яді.

На 61-й хвилині FSV Mainz 05 нарешті вдалося зрівняти рахунок завдяки С. Відмеру, який спокутував свою провину за вилучення. Натовп на полі сколихнувся від радості, сподіваючись, що їхня команда зможе домогтися переможного голу. Потім обидва менеджери зробили заміни, намагаючись змінити хід гри. FSV Mainz 05 ввів М. Папелу замість Б. Груди на 62-й хвилині, а VfL Wolfsburg ввів Н. Коззу замість Рожеріо на тій же хвилині. На 71-й хвилині «Вольфсбург» зробив ще три заміни: Я. Камінські вийшов замість Т. Томаша, А. Вранкса замінив М. Сванберг, а В. Черни — Р. Баку. Баку. FSV Mainz 05 також зробив дві заміни на 78-й хвилині: Й. Буркардт замінив М. Ріхтера, а Т. Краусс вийшов замість Л. Баррейро. Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі, внаслідок чого на 79-й хвилині жовту картку отримав гравець VfL Wolfsburg М. Сванберг. FSV Mainz 05 провів останню заміну на 88-й хвилині: П. Мвене замінив М. Лейтча. В останні хвилини гри «Вольфсбург» ввів у гру Л. Майєра замість Ю. Герхардта на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, і матч завершився внічию 1:1. І FSV Mainz 05, і VfL Wolfsburg будуть задоволені очком, але водночас розмірковуватимуть про втрачені можливості завоювати всі три очки. Зустріч Бундесліги між FSV Mainz 05 і VfL Wolfsburg продемонструвала конкурентну природу німецького футболу. Обидві команди демонстрували рішучість і стійкість протягом усієї гри, що зробило поєдинок цікавим і напруженим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Уніон, Гайденгайм — Вольфсбург.