Аугсбург — Байєр — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-13 18:29 13 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Байєр — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

Аугсбург - Байер - 0:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Байер - 0:1. Чемпионат Германии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 17-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 0:1 (0:0)
Голи: Е. Паласіос (90+4)

Попередження: Рубен Варгас (18), Яго (19), Дорш (44), Дж. Хофманн (45+1)

Огляд матчу Аугсбург — Байєр:

У захопливому матчі Бундесліги «Аугсбург» зустрівся з леверкузенським «Байєром» на арені WWK. Обидві команди прагнули набрати три важливі очки у своїй кампанії, але саме леверкузенський «Баєр» здобув перемогу у впертій боротьбі з рахунком 1:0. Перша половина матчу пройшла в запеклій боротьбі, обидві команди намагалися домінувати на полі. Незважаючи на кілька перспективних моментів з обох сторін, рахунок у перерві так і залишився рівним — 0:0. Матч був наповнений напруженою боротьбою на полі, що призвело до численних вилучень гравців обох команд. На 18-й хвилині жовту картку отримав гравець «Аугсбурга» Р. Варгас, а через хвилину ще одне попередження отримав Яго. Н. Дорш з «Аугсбурга» також був вилучений на 44-й хвилині. З іншого боку, Й. Хофманн із леверкузенського «Байєра» отримав жовту картку незадовго до кінця першого тайму. У другому таймі обидві команди внесли тактичні зміни, щоб вийти з глухого кута. Леверкузенський «Байєр» зробив першу заміну на 62-й хвилині, замінивши А. Глозека на Ф. Віртца. У відповідь «Аугсбург» також зробив заміну, замінивши Р. Варгаса на А. Варгаса на А. Майєра, намагаючись посилити атаку. Інтригуючий поворот у матчі стався на 72-й хвилині, коли «Аугсбург» вирішив, що відкрив рахунок.

Однак гол було скасовано через порушення офсайду. У грі «Аугсбурга» з’явилося розчарування, і вони почали відчайдушно шукати переломний момент. Коли час добігав кінця, а матч висів на волосині, «Аугсбург» зробив низку замін, щоб надати складу свіжих сил. Ф. Єнсен вийшов замість А. Енгельса на 80-й хвилині, а Е. Демірович замінив Д. Бельо. П. Тіц також був замінений, звільнивши місце для С. Мішеля. На 88-й хвилині «Аугсбург» представив п’яту й останню заміну — Е. Рекшбекай, який замінив Р. Гумні. Однак, попри всі зусилля, саме леверкузенський «Байєр» в останні хвилини матчу домігся свого. На останній хвилині основного часу Е. Паласіос із леверкузенського «Байєра» забив вирішальний гол, який у підсумку став вирішальним для його команди. Захист «Аугсбурга» був приголомшений і, незважаючи на всі зусилля, не зміг відігратися в хвилини, що залишилися. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь леверкузенського «Байєра», який заробив три цінні очки у своїй кампанії в Бундеслізі. Обидві команди продемонстрували величезну рішучість і стійкість протягом усього матчу. У той час як «Байєр» із Леверкузена вийшов переможцем, «Аугсбург» може пишатися своєю енергійною грою, незважаючи на невдачу. По ходу сезону Бундесліги обидві команди, безсумнівно, продовжать боротьбу за успіх у своїх лігах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Аугсбург, РБ Лейпциг — Байєр.