Бетіс — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 00:01 13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Гранада — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Гранада (Іспанія).

Бетис - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Гранада - 1:0. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Бетіс (Севілья) — Гранада (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Іско (76)

Попередження: Bruno Mendez (13), Узуні (33), A. Batalla (43), Sokratis (56), A. Diao (65), Іско (90+3)

Огляд матчу Бетіс — Гранада:

У нещодавньому матчі Ла Ліги на стадіоні «Беніто Вільямарін» «Реал Бетіс» зустрічався з «Гранадою» в захопливому поєдинку. Матч завершився перемогою «Реал Бетіса» з рахунком 1:0, а єдиний гол у матчі був забитий на 76-й хвилині. У першій половині гри обом командам не вдавалося забити, внаслідок чого в перерві рахунок був 0:0. Однак це не означає, що гра була позбавленою азарту, адже в ній було кілька інцидентів, які тримали вболівальників на краю своїх місць. На 13-й хвилині Бруно Мендес із «Гранади» отримав жовту картку, що від самого початку позначило інтенсивність гри. На 19-й хвилині «Реал Бетіс» зробив заміну, випустивши А. Переса замість А. Діао. По ходу гри напруга між командами наростала, що призвело до появи нових жовтих карток. На 33-й хвилині гравець «Гранади» М. Узуні був попереджений, а на 43-й хвилині ще одну жовту картку отримав його партнер по команді А. Баталья. Другу заміну «Реал Бетіс» зробив на 50-й хвилині, замінивши А. Руїбаля на П. Бусто. Однак на 56-й хвилині Сократіс із «Реал Бетіса» також отримав жовту картку, що ще більше посилило дисциплінарні проблеми в матчі.

На 65-й хвилині А. Діао з «Реал Бетіса» отримав жовту картку, давши зрозуміти, що обидві команди були готові викластися на повну, щоб домогтися перемоги. У відповідь «Гранада» провела першу заміну, випустивши С. Руїса замість Г. Гумбау на 68-й хвилині. Потім «Реал Бетіс» зробив три швидкі заміни на 68-й хвилині, випустивши Вілліана Хосе, Н. Фекіра і Х. Кальєхона замість своїх партнерів по команді. Ці зміни надали атаці «Реал Бетіса» свіжих сил, що призвело до єдиного голу в матчі на 76-й хвилині. На 82-й хвилині Іско переправив м’яч у сітку воріт «Реал Бетіса». На 82-й хвилині «Гранада» майже зрівняла рахунок завдяки голу М. Аресо, але його гол було скасовано через офсайд. На 87-й хвилині «Гранада» провела ще дві заміни: М. Узуні був замінений на А. Пуертаса, а Г. Вільяр вийшов замість М. Хонгла. В останні хвилини гри обидві команди продовжували добиватися результату. «Реал Бетіс» зробив останню заміну на 90-й хвилині, замінивши О. Мелендо на Бруно Мендеса. На останніх хвилинах матчу обидві команди отримали жовті картки: Іско був попереджений за «Реал Бетіс», а А. Пуертас — за «Гранаду». З фінальним свистком «Реал Бетіс» вийшов переможцем із рахунком 1:0. Це був запеклий поєдинок, який продемонстрував інтенсивність і конкурентоспроможність Ла Ліги. Обидві команди показали гідні результати, але саме «Реал Бетіс» зумів забити вирішальний гол і взяти всі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Барселона, Гранада — Атлетіко.