Ренн — Ніцца — 2:0. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 00:03 13 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Ніцца — 2:0. Чемпіонат Франції, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

13 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Ніцца (Франція).

Ренн - Ницца - 2:0. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Ницца - 2:0. Чемпионат Франции, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 18-й тур

Ренн (Франція) — Ніцца (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Буріго (31), А. Калімуендо (54)

Предупредження: Омарі (79)

Огляд матчу Ренн — Ніцца:

У захопливому і напруженому поєдинку Ліги 1 «Стад Ренне» здобув перемогу над «Ніццою» з рахунком 1:0 у перерві і 2:0 в основний час. Матч проходив на чудовому стадіоні «Парк Роажон», який був заповнений пристрасними вболівальниками, спраглими побачити, як їхні улюблені команди б’ються на полі. Перша значуща подія в грі відбулася на 31-й хвилині, коли у ворота «Ренна» було призначено пенальті. Бенжамен Буріго вийшов уперед і впевнено реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді перевагу. На початку другого тайму обидві команди продемонстрували величезну рішучість домогтися успіху. «Ренн» продовжував тиснути і був винагороджений на 54-й хвилині, коли Арно Калімуендо ударом головою вразив ворота суперника. Молодий нападник продемонстрував свою майстерність і забезпечив «Ренну» комфортну перевагу 2:0. Зневірившись змінити хід матчу, «Ніцца» зробила подвійну заміну на 64-й хвилині. Алексіс Клод-Моріс вийшов замість Раяна Белах’яна, а Гаетан Лаборд був замінений на Мізіана Чо. «Ніцца» сподівалася, що ці зміни внесуть свіжу енергію в атаку і допоможуть їй відігратися. На 65-й хвилині «Ренн» також здійснив зміни.

Едуардо Ле Фе був замінений на Фелікса Рідера, що дозволило «Ренну» зберегти інтенсивність і контроль у півзахисті. По ходу гри менеджери продовжували використовувати свої лави запасних. На 77-й хвилині «Ренн» зробив ще дві заміни: Бенжамен Буріжо вийшов замість Ісмаїла Сарра, а «Ніцца» замінила Терема Моффі на Білеля Буанані. Менеджери прагнули додати більше атакувальних можливостей і зберегти свіжість складу на цьому вирішальному етапі матчу. На 79-й хвилині спалахнули пристрасті, коли гравець «Ренна» Веслі Омарі отримав жовту картку за грубий виклик. Судді довелося втрутитися, щоб заспокоїти гравців і відновити порядок у грі. Час минав, і обидві команди намагалися максимально збільшити свої шанси на взяття воріт. На 86-й хвилині «Ренн» здійснив ще три заміни: Арно Калімуендо вийшов замість Джонатана Бєлочана, Джілалі Дуе — замість Бурака Йілдіріма, а Фелікса Рідара було замінено на Жюля Жаке. Ці зміни мали освіжити атаку «Ренна» і забезпечити заслужену перемогу. Після фінального свистка гравці «Ренна» святкували важку перемогу над «Ніццою». Матч продемонстрував майстерність, рішучість і пристрасть обох команд, показавши, які величезні таланти має Ліга 1. Вболівальники на «Роажон Парк» стали свідками захопливого поєдинку, про який говоритимуть ще не один тиждень.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Ренн, Ніцца — Мец.