Альмерія — Жирона — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 17:01 14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Жирона — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Альмерия - Жирона - 0:0. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Жирона - 0:0. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Альмерія (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Баптистао (21), Фернандес (34), Серхіо Акіме (56), Хуанпе (64), Savio (71), К. Монтес (79)

Огляд матчу Альмерія — Жирона:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги Альмерія та Жирона зустрілися на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos. Обидві команди прагнули здобути важливу перемогу, тому на полі розгорнулася напружена боротьба. Перший тайм розпочався у високому темпі: обидві команди рвалися вперед у пошуках прориву. Однак надійна оборона «Альмерії» та «Жирони» призвела до того, що шансів було мало. Другий тайм розпочався так само, як і перший: обидві команди стримували одна одну в півзахисті. З плином часу гра почала розкриватися, і в хід пішли жовті картки. На 21-й хвилині жовту картку отримав гравець «Альмерії» Лео Баптистао, а на 34-й хвилині — Валерій із «Жирони». Не зумівши вийти з глухого кута, обидві команди звернулися до своїх лавок запасних у пошуках свіжих сил і нових ідей. Жирона зробила першу заміну на 57-й хвилині, випустивши Й. Коуто замість В. Циганкова. На тій же хвилині відбулася ще одна заміна — П. Торре вийшов замість Х. Е. Соліса Ромеро. Альмерія відповіла своїми змінами на 63-й хвилині, випустивши Е. Гонсалеса замість А. Позо. Заміни вдихнули нове життя в гру, і обидві команди стали створювати більше можливостей для взяття воріт. На 64-й хвилині гравець «Жирони» Хуанпе отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Матч продовжував залишатися битвою на виснаження, обидві команди демонстрували величезну стійкість в обороні.

На 67-й хвилині «Жирона» провела ще дві заміни: А. Довбик вийшов замість К. Стуані, а Валерій замінив Савіо. Альмерія швидко відповіла своїми змінами, замінивши М. Пубілла на Л. Рамазані на 68-й хвилині і ввівши А. Ембарбу замість Г. Мелеро на 69-й хвилині. Гра набула нового оберту на 80-й хвилині, коли гравець «Жирони» А. Гарсія отримав червону картку, скоротивши склад до десяти осіб. Маючи перевагу у вигляді зайвого гравця, «Альмерія» пішла вперед у пошуках пізньої перемоги. Однак оборона «Жирони» залишалася непохитною, припиняючи всі спроби вийти з глухого кута. На 84-й хвилині «Альмерія» провела дві останні заміни: К. Монтес вийшов замість Л. Суареса, а С. Аррібас — замість Кайки. Незважаючи на шквал жовтих карток у заключні хвилини, зокрема одну для Кайки, жодна з команд не змогла досягти успіху. У підсумку матч закінчився так само, як і почався, — внічию 0:0. І «Альмерія», і «Жирона» будуть розчаровані результатом, адже в них була можливість піднятися вгору по турнірній таблиці Ла Ліги завдяки перемозі. Однак матч продемонстрував оборонну стійкість обох команд і подарував уболівальникам інтригуючу тактичну боротьбу. Хоча рахунок, можливо, не був таким, як хотілося б кожній із команд, матч став свідченням конкурентоспроможності та майстерності футболу Ла Ліги. Тепер і «Альмерія», і «Жирона» намагатимуться перебудуватися та відновити сили в наступних матчах, продовжуючи боротьбу за успіх у престижній лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Альмерія, Жирона — Севілья.