Кальярі — Болонья — 2:1. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 17:56 14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Болонья — 2:1. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Болонья (Італія).

Кальяри - Болонья - 2:1. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Болонья - 2:1. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 20-й тур

Кальярі (Італія) — Болонья (Італія) — 2:1 (1:1)
Голи: Петанья (31), R. Calafiori (69) — Орсоліні (24)

Попередження: С. Пош (3), N. Nandez (45+2), A. Доссена (45+2), R. Calafiori (88), Матеуш Вітеска (90)

Огляд матчу Кальярі — Болонья:

Хвилювання і напруга в матчі Кальярі — Болонья на стадіоні Unipol Domus Зустріч команд Серії А Кальярі і Болонья на культовому стадіоні Unipol Domus стала захопливим матчем, який продемонстрував найкращі зразки італійського футболу. Обидві команди викладалися на повну, глядачі побачили майстерність, рішучість і несподівані повороти. У перерві рахунок був 1:1, і обидві команди прагнули до перемоги. Болонья взяла гору на 24-й хвилині, коли Ріккардо Орсоліні вразив ворота гостей приголомшливим голом, привівши вболівальників у захват. Однак «Кальярі» не заспокоївся і швидко зрівняв рахунок на 31-й хвилині завдяки голу Андреа Петаньї. У першому таймі також відбулося кілька жорстких сутичок, унаслідок яких жовті картки отримали гравець «Болоньї» С. Пош і гравці «Кальярі» Н. Нандес та А. Доссена. Атмосфера на полі загострювалася, гравці боролися за перевагу, не полишаючи спроб домогтися перемоги. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої склади. Кальярі замінив Т. Ауджелло на П. Ацці на 46-й хвилині, а Болонья ввела в гру В. Крістіансена і К. Лікогіанніса для посилення складу. Несподіваний поворот подій стався на 69-й хвилині, коли удача «Кальярі» пішла на спад.

Невдалий момент призвів до голу Р. Калафіорі. Калафіорі, і «Болонья» знову отримала перевагу. У спробі переломити ситуацію обидві команди провели чергові заміни. На 79-й хвилині «Болонья» ввела в гру С. ван Хойдонка замість Н. Моро, сподіваючись зміцнити свою перевагу. У відповідь «Кальярі» ввів у гру Н. Віолу замість Я. Янкто на 86-й хвилині, шукаючи свіжі варіанти атаки. У міру того як час минав, напруга наростала, що призвело до жовтих карток для гравця «Болоньї» Р. Калафіорі та гравця «Кальярі» М. Ветескі на 88-й і 90-й хвилинах відповідно. Коли до кінця гри залишалися лічені хвилини, «Кальярі» зробив дві вирішальні заміни, замінивши А. Петанью на Л. Паволетті та ввівши в гру А. Макумбу замість А. Дейоли. У підсумку саме «Кальярі» дотиснув суперника, забивши пізній гол і здобувши важку перемогу. Підсумковий рахунок 2:1 на користь «Кальярі», на радість їхніх палких уболівальників, які заповнили стадіон Unipol Domus оглушливими криками. Матч продемонстрував справжню красу футболу Серії А: обидві команди продемонстрували майстерність, рішучість і той настрій «ніколи не вмирати», який визначає італійський футбол. Стадіон Unipol Domus став свідком незабутнього поєдинку, залишивши вболівальників у передчутті наступної глави в цій захопливій лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Кальярі, Болонья — Фіорентина.