Мілан — Рома — 3:1. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-14 23:44 14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Рома — 3:1. Чемпіонат Італії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

14 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Рома (Рим).

Милан - Рома - 3:1. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Рома - 3:1. Чемпионат Италии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 20-й тур

Мілан (Італія) — Рома (Рим) — 3:1 (1:0)
Голи: Адлі (11), Жиру (56), Ернандес (84) — Леандро Паредес (69)

Попередження: Манчіні (43), Крістанте (56), Саймон К’єр (71), D. Huijsen (81)

Огляд матчу Мілан — Рома:

AC Milan здобув перемогу в захопливому матчі Серії А проти AS Roma з рахунком 1:0 у перерві, який у підсумку переріс у 3:1. Матч проходив на культовому стадіоні «Джузеппе Меацца», створюючи напружену атмосферу для обох команд і їхніх пристрасних уболівальників. Гра почалася з інтенсивної гри «Мілана», який повів у рахунку на 11-й хвилині. Ю. Адлі виявився вирішальним гравцем для господарів поля, забивши перший гол, чим розлютив натовп. У першій половині гри «Рома» мужньо билася, але не могла влучити у площину воріт. По ходу гри «Рома» отримала жовту картку на 43-й хвилині за удар Г. Манчіні, що підкреслило фізичну силу обох команд. У перерві «Мілан» утримував невелику перевагу, що залишало можливість для захопливого другого тайму. Другий тайм почався з того, що «Рома» зробила заміну на 46-й хвилині. Замість Дж. Манчіні вийшов Л. Пеллегріні. AC Milan продовжив агресивну гру і був винагороджений голом на 56-й хвилині. О. Жиру знайшов м’яч у сітці, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу. Однак «Рома» не відступила. На 69-й хвилині було призначено пенальті, і Л. Паредес бездоганно реалізував його, скоротивши відставання до 2:1.

На 78-й хвилині «Рома» провела кілька замін: Д. Льоренте і З. Челік були замінені на Д. Хейсена і Н. Залевскі відповідно. У відповідь «Мілан» зробив дві перші заміни на 79-й хвилині. К. Пулішич і Р. Леао вийшли на поле, замінивши Й. Окафор і Муса. Гра тривала у фізичному ключі, і на 81-й хвилині гравець «Роми» Д. Хюйсен отримав ще одну жовту картку. AC Milan оформив перемогу на 84-й хвилині, коли Т. Ернандес забив гол і збільшив перевагу до 3:1. В останні хвилини матчу обидві команди провели додаткові заміни, намагаючись змінити результат зустрічі. На 89-й хвилині Й. Адлі і Т. Ернандес були замінені на К. Зеролі та А. Хіменеса відповідно. Тим часом на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» М. Габбіа. Пролунав фінальний свисток, і «Мілан» відсвяткував заслужену перемогу над «Ромою». Вражаюче граючи впродовж усього матчу, «Мілан» продемонстрував свою силу і рішучість, зберігши лідерство і заробивши три важливі очки в турнірній таблиці Серії А. З іншого боку, «Рома» продемонструвала стійкість, але не змогла здобути перемогу. Ця захоплююча зустріч на стадіоні «Джузеппе Меацца», безсумнівно, запам’ятається як незабутнє протистояння двох гігантів італійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Мілан, Рома — Верона.