Удінезе — Мілан — 2:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-20 23:49 20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Мілан — 2:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

20 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Мілан (Італія).

Удинезе - Милан - 2:3. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Милан - 2:3. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Удінезе (Італія) — Мілан (Італія) — 2:3 (1:1)
Голи: Л. Самарджич (42), F. Thauvin (62) — Лофтус-Чик (31), Йович (83), Окафор (90+3)

Попередження: H. Kamara (45+1), Ебоселе (52), F. Thauvin (56), Воллес (65), L. Lucca (71), J. Феррейра (78), Ернандес (88)

Огляд матчу Удінезе — Мілан:

Міланський клуб вирвав перемогу в Удінезе в напруженому матчі Серії А на стадіоні Bluenergy. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але «Мілан» зумів здобути перемогу з рахунком 3:2. Гра почалася з того, що обидві команди продемонстрували неабияку енергію та атакувальні наміри. На 31-й хвилині Рубен Лофтус-Чик забив перший м’яч у ворота «Мілана». Цей гол забезпечив «Мілану» перевагу, але «Удінезе» швидко відповів на нього на 42-й хвилині голом Луки Самарджича, зрівнявши рахунок. Під кінець першого тайму гравець «Удінезе» Хідде Камара отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження матчу. На початку другого тайму «Удінезе» зробив першу заміну, замінивши Роберто Перейру на Флоріана Товіна на 46-й хвилині. На 52-й хвилині «Удінезе» опинився в скрутному становищі, коли жовту картку отримав Франко Ебоселе, а на 56-й хвилині жовту картку заробив Товін. Не гаючи часу, «Удінезе» зробив другу заміну, замінивши Ебоселе на Кельвіна Ехізібуе на 60-й хвилині. На 61-й хвилині «Удінезе» зробив третю заміну, замінивши Мікі Пайєро на Самарджича. Уже за хвилину Таувін спокутував свою провину, забивши чудовий гол на 62-й хвилині, вивівши «Удінезе» вперед 2:1. Однак перевага була недовгою, оскільки на 65-й хвилині жовту картку отримав гравець «Удінезе» Валаче.

У відповідь «Мілан» зробив першу заміну, випустивши Тіджані Рейндерса замість Натана Окафора на 68-й хвилині. На 71-й хвилині гравець «Удінезе» Лука Лука також отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу. На 75-й хвилині «Мілан» зробив дві швидкі заміни: Давіде Калабрія та Алессандро Флоренці замінили гравців на полі. 75-та хвилина виявилася для «Удінезе» багатою на події: замість Лукки в гру вступив Ісаак Успіх. Однак їхня радість була недовгою, оскільки на 78-й хвилині гравець «Удінезе» Хорхе Феррейра отримав жовту картку. AC Milan продовжував домагатися свого, і їхні зусилля окупилися на 83-й хвилині, коли Лука Йович ударом головою зрівняв рахунок. У відповідь «Удінезе» зробив останню заміну, замінивши Камару на Ойхана Заррагу на 84-й хвилині. В останні хвилини гри Тео Ернандес отримав жовту картку на 88-й хвилині. Здавалося, що гра так і закінчиться внічию, але на 90-й хвилині Окафор забив драматичний гол, оформивши тріумфальну перемогу своєї команди. На останніх хвилинах зустрічі Рафаель Леао замінив Юнуса Мусу, зробивши четверту заміну. Матч закінчився тим, що «Мілан» відсвяткував важку перемогу, а «Удінезе» залишився роздумувати про те, що могло б бути. Ця захоплива зустріч між «Удінезе» та «Міланом» продемонструвала конкурентну природу Серії А і те хвилювання, яке виникає в кожній грі. Обидві команди билися щосили, забезпечивши вболівальникам захоплюючий і незабутній футбольний матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Удінезе, Мілан — Болонья.