Фрозіноне — Кальярі — 3:1. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 15:33 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Кальярі — 3:1. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Кальярі (Італія).

Фрозиноне - Кальяри - 3:1. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Кальяри - 3:1. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Фрозіноне (Італія) — Кальярі (Італія) — 3:1 (0:1)
Голи: L. Mazzitelli (64), M. Soule (75), Кайо Хорхе (90+6) — Ібрагім Сулемана (26)

Попередження: P. Azzi (22), M. Soule (57), Петанья (62), A. Доссена (74), Г. Лападула (78), Надір Зортеа (90+3), L. Pavoletti (90+4)

Огляд матчу Фрозіноне — Кальярі:

У захопливому матчі Серії А «Фрозіноне» здобув перемогу над «Кальярі» на «Стадіо Беніто Стірпе». Незважаючи на відставання 0:1 у перерві, «Фрозіноне» проявив величезну стійкість і рішучість, щоб здобути перемогу з рахунком 3:1. «Кальярі» розпочав матч із яскравої гри та вийшов уперед на 26-й хвилині. І. Сулемана, який забив гол, розлютив уболівальників. Однак їхня радість була недовгою, бо «Фрозіноне» відбивався як на полі, так і у володінні м’ячем. Перед самою перервою «Фрозіноне» вирішив зрівняти рахунок, коли Е. Барренечеа забив гол. На жаль для них, суддя не зарахував гол, пославшись на фол у підкаті. Це рішення викликало розчарування у глядачів, які вважали, що гол повинен був залишитися в силі. У другому таймі обидві команди провели безліч замін, намагаючись переломити ситуацію. Першим зміни зробив «Кальярі», замінивши П. Аззі на Т. Ауджелло на 46-й хвилині. Фрозіноне наслідував його приклад, випустивши на поле В. Чеддіру замість Кайо Хорхе на 60-й хвилині. Одразу після цього відбулася друга заміна у складі господарів поля: Рейньє замінив А. Харруї. Не припиняючи тиску, «Фрозіноне» вдалося забити на 64-й хвилині. Л. Маццителлі забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок і вселивши віру у вболівальників господарів. Під час гри напруга наростала, що призвело до серії жовтих карток.

На 71-й хвилині «Кальярі» зробив ще дві заміни, випустивши Л. Паволетті та Е. Гольданігу замість А. Петаньї та М. Ветескі відповідно. Фрозіноне відповів виходом Н. Віоли замість А. Ді Пардо на 72-й хвилині. У міру того як час минав, Фрозіноне перехопив ініціативу і забив другий гол на 75-й хвилині. М. Суле пробив дуже точно, викликавши захват публіки. «Кальярі» відчайдушно шукав можливість зрівняти рахунок, але прорвати оборону «Фрозіноне» було складно. Відбувся шквал замін: на 77-й хвилині у складі «Кальярі» замість Г. Лападули з’явився М. Праті, а на 81-й хвилині Ф. Геджеміс замінив М. Суле у складі «Фрозіноне». Минути, що залишилися, пройшли в запеклій боротьбі за контроль у півзахисті, обидві команди намагалися здобути перевагу. В останні хвилини гри жовті картки швидко отримали гравці «Фрозіноне» Н. Зортеа та «Кальярі» Л. Паволетті. Фрозіноне" оформив перемогу в драматичній манері, коли Кайо Хорхе забив гол на 90-й хвилині, забезпечивши незабутню перемогу з рахунком 3:1. Однак радість Кайо Хорхе була затьмарена пізньою жовтою карткою, що додала драматизму в останні хвилини матчу. Загалом цей матч Серії А між «Фрозіноне» та «Кальярі» продемонстрував непередбачувану природу футболу. Перемога «Фрозіноне» над «Кальярі», безсумнівно, додасть їм упевненості в майбутніх матчах, в той час як «Кальярі» належить проаналізувати свій виступ і внести корективи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Фрозіноне, Кальярі — Торіно.