Баварія — Вердер — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 18:28 21 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Вердер — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Вердер (Бремен).

Бавария - Вердер - 0:1. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Вердер - 0:1. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 18-й тур

Баварія (Мюнхен) — Вердер (Бремен) — 0:1 (0:0)
Голи: Вайзер (59)

Предупредження: Дж. Кімміч (17), Романо Шмід (71), Маттейс де Лігт (74)

Огляд матчу Баварія — Вердер:

На легендарній «Альянц Арені» відбувся довгоочікуваний матч Бундесліги між мюнхенською «Баварією» та бременським «Вердером». Обидві команди прагнули набрати три важливі очки, які дозволили б їм піднятися вгору по турнірній таблиці. У першому таймі обидві команди створювали моменти, але жодна з них не змогла влучити у площину воріт. Це була напружена боротьба, в якій обидві сторони продемонстрували свою майстерність в обороні. І «Баварія», і «Вердер Бремен» були сповнені рішучості не припускатися помилок, які могли б призвести до голу у ворота суперника. На 17-й хвилині гравець «Баварії» Й. Кімміх отримав жовту картку за необережну атаку. Суддя не став витрачати час на те, щоб покарати маестро півзахисту за недоречний виклик. Це раннє попередження задало тон фізичному та напруженому поєдинку між командами. 25-та хвилина принесла бременському «Вердеру» перемогу, але гол було скасовано через фол у підкаті. Це був зітхання полегшення для «Баварії», яка ледь уникла раннього голу. Другий тайм розпочався з неймовірного прориву бременського «Вердера» на 59-й хвилині.

М. Вайзер ударом у ближній кут приніс своїй команді таку необхідну перевагу. Гравці бременського «Вердера» вибухнули від радості, святкуючи свій з таким трудом здобутий гол. Намагаючись переломити хід матчу, «Баварія» зробила потрійну заміну на 64-й хвилині. Р. Геррейро, Й. Кімміх і А. Девіс були замінені на Л. Горетцку, Т. Мюллера і М. Теля відповідно. Баварці сподівалися, що свіжі ноги додадуть атакувальній грі креативності та гостроти. На 65-й хвилині «Вердер Бремен» також здійснив заміну, замінивши Н. Вольтемаде на Р. Борре. По ходу гри напруга наростала, і арбітру неодноразово доводилося втручатися. На 71-й хвилині Р. Шмід із бременського «Вердера» отримав жовту картку за несвоєчасний виклик. За кілька хвилин за аналогічне порушення отримав попередження і гравець «Баварії» М. де Лігт. На 84-й хвилині «Вердер Бремен» здійснив другу заміну, випустивши замість Р. Шміда Д. Ковнацкі. У відповідь «Баварія» ввела в гру К. Комана замість Е. М. Чупо-Мотінга. Обидві команди проводили тактичні зміни, щоб утримати свої позиції або отримати можливість зрівняти рахунок в останні хвилини матчу. Час минав, а обидві сторони продовжували вести запеклу боротьбу. В останні хвилини гри «Вердер Бремен» зробив ще дві заміни. Дж. Нджінма вийшов замість К. Гросса, а Ф. Агу був замінений на О. Демана. Незважаючи на наполегливі спроби «Баварії» зрівняти рахунок, вони так і не змогли відігратися і в підсумку поступилися з рахунком 1:0 непоступливому бременському «Вердеру». Перемога стала значним поштовхом для «Вердера Бремена» і його прагнень у Бундеслізі. Обидві команди проявили неабияку рішучість і продемонстрували свою якість упродовж усього матчу. Гра стала справжнім підтвердженням конкурентоспроможності та азарту, які може запропонувати Бундесліга.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Баварія, Вердер — Фрайбург.