Боруссія М — Аугсбург — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 20:33 21 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Аугсбург — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Аугсбург (Німеччина).

Боруссия М - Аугсбург - 1:2. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Аугсбург - 1:2. Чемпионат Германии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 18-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Аугсбург (Німеччина) — 1:2 (1:0)
Голи: Дж. Зібатчеу (26) — P. Tietz (47), А. Енгельс (51)

Попередження: Елвіс Рексбечай (41), L. Netz (67), К. Якіч (80)

Огляд матчу Боруссія М — Аугсбург:

У напруженому поєдинку Бундесліги на стадіоні BORUSSIA-PARK монхенгладбаська «Боруссія» зіграла з ФК «Аугсбург». Матч продемонстрував кілька захопливих моментів, і в перерві рахунок був 1:0 на користь «Боруссії Монхенгладбах». Однак у другому таймі «Аугсбург» здобув перемогу з рахунком 2:1. У першому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над грою. На 26-й хвилині гравцеві монхенгладбахської «Боруссії» Дж. Сібатчеу вдалося вийти з глухого кута, викликавши захват у глядачів вдалим голом. Першу жовту картку в матчі було показано гравцеві «Аугсбурга» Е. Рекшбекаю на 41-й хвилині, підкреслюючи напружений характер поєдинку. Другий тайм розпочався із заміни гравця «Боруссії» з Монхенгладбаха: Р. Райц замінив К. Крамера. Проте на початку зустрічі домінуючу роль відігравав «Аугсбург». На 47-й хвилині П. Тіц зрівняв рахунок. Не задовольняючись одним голом, «Аугсбург» продовжив тиснути і вийшов уперед на 51-й хвилині завдяки голу А. Енгельса. Оборона монхенгладбахської «Боруссії» ледве стримувала атакувальні здібності «Аугсбурга», і їхня перевага виявилася непростою. Потім обидві команди внесли зміни до своїх складів, і на 60-й хвилині «Аугсбург» випустив Ф. Єнсена замість К. Якіча.

Монхенгладбахська «Боруссія» також внесла зміни, замінивши Р. Хака на Н. Нгуму на 67-й хвилині. На цій же хвилині жовту картку отримав Л. Нетц. Намагаючись відіграти відставання, «Боруссія» зробила ще дві заміни: на 71-й хвилині замість Р. Рейтца і Л. Нетца з’явилися М. Коне і Ф. Нойхаус. Вони сподівалися, що свіжі сили допоможуть переломити хід матчу на свою користь. Крім того, на 73-й хвилині «Аугсбург» зробив другу заміну в матчі: А. Енгельс замінив М. Педерсена. З плином часу напруга наростала, і на 80-й хвилині жовту картку отримав гравець «Аугсбурга» К. Якіч. Але саме «Аугсбург» здійснив наступну заміну, замінивши Д. Бельо та А. Майєра на П. Тіца та Р. Варгаса на 83-й хвилині. Монхенгладбахська «Боруссія» зробила останню заміну на 87-й хвилині: Ф. Онорат замінив Г. Раноса, відчайдушно намагаючись зрівняти рахунок. Незважаючи на всі зусилля, «Аугсбург» вистояв і здобув важливу виїзну перемогу, залишивши господарів та їхніх уболівальників розчарованими. Цей матч став чудовим прикладом конкурентної природи Бундесліги, де кожна хвилина може переломити хід гри. ФК «Аугсбург» продемонстрував свою здатність змінювати динаміку матчу, відігравшись у другому таймі, і залишив монхенгладбаську «Боруссію» аналізувати свою гру і вносити поліпшення в майбутні зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Боруссія М, Аугсбург — Баварія.