Бетіс — Барселона — 2:4. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-21 21:30 21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Барселона — 2:4. Чемпіонат Іспанії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

21 січня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Барселона (Іспанія).

Бетис - Барселона - 2:4. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Барселона - 2:4. Чемпионат Испании, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 21-й тур

Бетіс (Севілья) — Барселона (Іспанія) — 2:4 (0:1)
Голи: Іско (56), Іско (59) — Торрес (21), Торрес (48), Жоао Фелікс (90), Торрес (90+2)

Попередження: де Йонг (57), Абнер (72), Вітор Роке (90+6)

Огляд матчу Бетіс — Барселона:

У захопливому футбольному матчі, який відбувся на стадіоні «Естадіо Беніто Вільямарін», «Реал Бетіс» воював із «Барселоною». У матчі, який проходив у рамках Ла Ліги, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Барселони», але в підсумку гості перемогли з рахунком 2:4. На початку гри обидві команди прагнули домінувати. Барселоні не знадобилося багато часу, щоб повести в рахунку: на 21-й хвилині Франсіско Торрес вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. «Реал Бетіс» спробував відповісти, але їхнім зусиллям завадив скасований гол через положення «поза грою» Роберта Левандовскі на 45-й хвилині. У перерві «Реал Бетіс» зробив дві ключові заміни, випустивши А. Діао та Н. Фекіра для тактичних змін. Однак саме «Барселона» завдала першого удару в другому таймі. Лише через дві хвилини після початку зустрічі Франсіско Торрес забив свій другий гол у матчі, збільшивши перевагу «Барселони» до 2:0. «Реал Бетіс» не здався і відбився на 56-й хвилині, коли Іско влучив у сітку воріт, скоротивши відставання до одного м’яча.

Господарі поля продовжували йти вперед, і їхні зусилля були винагороджені на 59-й хвилині, коли Іско забив свій другий гол у матчі, зрівнявши рахунок 2:2. Під час матчу «Барселона» зробила кілька стратегічних замін. На 63-й хвилині замість Роберта Левандовскі вийшов Вітор Роке, а на 71-й хвилині Педрі замінив Ф. Лопеса. На 72-й хвилині Абнер із «Реал Бетіса» отримав жовту картку, додавши гостроти і без того захопливому поєдинку. Матч тривав у напруженому ключі, і «Реал Бетіс» зробив ще одну заміну. На 73-й хвилині Джонні замінив С. Алтіміра, сподіваючись схилити шальки терезів на свою користь. Однак саме «Барселона» скористалася моментом на останніх хвилинах гри. На 81-й хвилині «Барселона» зробила третю й останню заміну: замість Жоао Фелікса вийшов П. Кубарсі. Заміна, схоже, подіяла, бо на 90-й хвилині Жоао Фелікс сам забив гол, забезпечивши «Барселоні» вирішальну перевагу в рахунку 3:2. На цій же хвилині Франсіско Торрес забив свій третій гол у матчі, оформивши перемогу «Барселони». Наприкінці матчу жовту картку отримав гравець «Барселони» Вітор Роке. Це був захопливий поєдинок, у якому проявилася майстерність обох команд, і в підсумку «Барселона» здобула перемогу з рахунком 2:4.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Бетіс, Барселона — Вільярреал.