Айнтрахт — Майнц — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-26 23:24 26 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Майнц — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

26 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Айнтрахт - Майнц - 1:0. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Майнц - 1:0. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 1:0 (0:0)
Голи: Гетце (73)

Предупредження: W. Pacho (24), N. Nkounkou (34), Відмер (40)

Огляд матчу Айнтрахт — Майнц:

У захопливому поєдинку Бундесліги на стадіоні «Дойче Банк Парк» франкфуртський «Айнтрахт» здобув перемогу над «Майнцем 05» із рахунком 1:0. Матч пройшов у напруженій боротьбі, і обидві команди протягом усього матчу демонстрували свою майстерність в обороні. У перерві рахунок так і залишився безрезультатним — 0:0, але в другому таймі атакувальний натиск «Айнтрахта» приніс свої плоди. Гра почалася з того, що обидві команди кинулися вперед у пошуках раннього прориву. У півзахисті точилася напружена боротьба, і жодна зі сторін не поступалася ні п’яді. Однак суддя не давав нудьгувати, виписавши три жовті картки в першому таймі. Гравці «Айнтрахта» з Франкфурта В. Пачо та Н. Нкунку, а також гравець «Майнца 05» С. Відмер отримали по жовтій картці. У перерві рахунок зрівнявся — 0:0. Обидві команди повернулися на поле в передчутті другого тайму і шансу переломити ситуацію. Через кілька миттєвостей після початку матчу «Айнтрахт Франкфурт» дав зрозуміти про свої наміри, випустивши Д. ван де Біка замість Ф. Чайбі. Заміна влила свіжу енергію в півзахист «Айнтрахта», надавши йому більше можливостей для атаки. Зусилля господарів поля не змусили на себе чекати: на 73-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» нарешті домігся успіху. М. Гетце опинився в потрібний час у потрібному місці і, скориставшись помилкою захисту, забив перший гол у матчі.

У кінцівці матчу «Майнц 05» зробив дві швидкі заміни. М. Ріхтер замінив Л. Ажорка, намагаючись посилити атакувальні можливості. Тим часом «Айнтрахт Франкфурт» зробив другу і третю заміни, випустивши Ж. Діна Ебімбе замість Е. Схірі і С. Роде замість автора голу М. Гетце. FSV Mainz 05, програючи 1:0, також зробив дві заміни на 82-й хвилині. А. Качі і Д. Кольр вийшли на поле замість М. Ляйтша і М. Папели, сподіваючись врятувати хоч щось у цьому матчі. У міру того як час скорочувався, обидві команди зробили нові заміни в пошуках свіжих сил для підтримки інтенсивності гри. Айнтрахт Франкфурт ввів у гру А. Кнауффа замість Бути, а Н. Нкоунку замінив П. Макса в компенсований час. FSV Mainz 05 також ввів у гру Д. да Кошту замість С. Відмера. В останні кілька хвилин обидві команди прагнули домогтися результату, але в підсумку переваги в один м’яч виявилося достатньо для того, щоб «Айнтрахт Франкфурт» завоював усі три очки. Матч завершився з підсумковим рахунком 1:0 на користь «Айнтрахта Франкфурт». Незважаючи на те що команда FSV Mainz 05 продемонструвала сильну оборону, вона не змогла зрівняти рахунок і зіпсувати «Айнтрахту» настрій. Перемога, безсумнівно, підніме бойовий дух «Айнтрахта», в той час як «Майнц 05» повинен буде перебудуватися і прагнути до кращого результату в наступному матчі Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Айнтрахт, Майнц — Вердер.