Альмерія — Алавес — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-26 23:59 26 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Алавес — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

26 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Алавес (Іспанія).

Альмерия - Алавес - 0:3. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Алавес - 0:3. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Альмерія (Іспанія) — Алавес (Іспанія) — 0:3 (0:1)
Голи: Samu (10), L. Rioja (52), Samu (88)

Попередження: Андоні Горосабель (3), Гонсалес (45+2), Гевара (79)

Огляд матчу Альмерія — Алавес:

Альмерія — Алавес: У захопливому матчі, що розгорнувся на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos, «Алавес» здобув переконливу перемогу над «Альмерією» з рахунком 3:0 у поєдинку Ла Ліги. Гості перевершували своїх суперників протягом усієї гри, з перших хвилин встановивши свій авторитет і зберігши домінування до фінального свистка. Перший тайм став свідком низки захопливих моментів, у яких обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Проте вже на 10-й хвилині «Алавес» забив перший м’яч, і С. Омородіон вразив ворота суперника, викликавши захоплену реакцію вболівальників. Захист «Альмерії» не зміг стримати атакувальний натиск «Алавеса», і рахунок у перерві став 0:1. У другому таймі «Алавес» продовжив чинити тиск і кілька разів був близький до того, щоб збільшити свою перевагу. Їхні зусилля окупилися на 52-й хвилині, коли було призначено пенальті. Л. Ріоха зберіг самовладання і спокійно реалізував пенальті, ще більше підірвавши дух «Альмерії». Щоб спробувати переломити ситуацію на свою користь, «Альмерія» провела три заміни поспіль, сподіваючись привнести в команду свіжі сили.

Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Алавес» продовжував упевнено оборонятися і активно контратакувати. На 62-й хвилині «Алавес» зробив першу заміну, ввівши в гру Дж. Гуріді, а «Альмерія» відповіла ще однією заміною на 75-й хвилині, коли А. Ембарба замінив Лазаро. Заміни «Алавеса» виявилися доленосними, оскільки привнесли в гру креативність і стабільність. Остаточний удар послідував на 88-й хвилині, коли С. Омородіон збільшив перевагу «Алавеса», забивши другий гол у матчі, залишивши «Альмерію» та її вболівальників у засмучених почуттях. Попри всі зусилля «Альмерії», «Алавес» домінував впродовж усього матчу, демонструючи свою майстерність та вміння. Надійна оборона «Алавеса» в поєднанні з його клінічною грою на добиванні виявилися вирішальними факторами в досягненні переконливої перемоги. У підсумку «Алавес» здобув заслужену перемогу над «Альмерією» з рахунком 3:0 у захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Пауер Хорс» — Estadio de los Juegos Mediterráneos. Гості продемонстрували свою перевагу на всіх ділянках поля, залишивши господарів у пошуках відповідей. Гра «Алавеса» стала свідченням якості та глибини складу, зміцнивши його позиції як грізної сили в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Альмерія, Алавес — Барселона.