Вердер — Фрайбург — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 18:31 27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Фрайбург — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Фрайбург (Німеччина).

Вердер - Фрайбург - 3:1. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Фрайбург - 3:1. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Вердер (Бремен) — Фрайбург (Німеччина) — 3:1 (1:1)
Голи: Марвін Дакш (9), J. Njinmah (53), J. Малатіні (90+3) — Гріфо (28)

Попередження: Ніклас Старк (51), Сенне Лінен (89), C. Streich (89)

Огляд матчу Вердер — Фрайбург:

Бременський «Вердер» здобув перемогу в захоплюючому матчі Бундесліги проти «Фрайбурга» з підсумковим рахунком 3:1 на стадіоні wohninvest WESERSTADION. Від самого початку гра проходила в напруженому темпі, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці і прагнення домогтися перемоги. На 9-й хвилині «Вердер Бремен» було призначено пенальті, і М. Дакш впевнено реалізував його, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Однак їхня перевага тривала недовго: на 28-й хвилині у ворота «Фрайбурга» було призначено пенальті, який успішно реалізував В. Гріфо, зрівнявши рахунок. Перший тайм завершився з рівним рахунком 1:1, поклавши початок захоплюючій другій половині гри. На 51-й хвилині гравець бременського «Вердера» Н. Штарк отримав жовту картку за фол, що на деякий час поставило його команду в невигідне становище. Але вже за дві хвилини Дж. Нджінма знайшов м’яч у сітці, відновивши перевагу «Вердера Бремена» і розігнавши вболівальників. Обидві команди провели вирішальні заміни, які змінили хід гри. На 71-й хвилині «Фрайбург» ввів у гру Ж. Макенго та Л. Кюблера, замінивши Н. Хофлера та А. Салала. Хофлера та А. Салаї відповідно.

Вердер Бремен відповів своїми замінами: М. Дакш і Р. Шмід замінили Н. Вольтемаде і Л. Біттенкурта на 72-й хвилині. По ходу матчу напруга залишалася високою, і обидві команди продовжували боротися за домінування. На 80-й хвилині «Фрайбург» зробив ще одну заміну, випустивши М. Роля замість М. Філіпа. У відповідь «Вердер Бремен» також зробив ще дві заміни, випустивши на 85-й хвилині Дж. Стаге і К. Гросса замість Дж. Нджінмаха і Р. Борре. Коли до кінця матчу залишалося всього п’ять хвилин, напруга зросла, оскільки два гравці отримали жовті картки у швидкій послідовності. С. Лінен із «Вердера Бремена» і К. Штрайх із «Фрайбурга» потрапили до суддівської книги за свої проступки. В останні хвилини «Вердер Бремен» оформив перемогу завдяки голу Дж. Малатіні на 90-й хвилині. Клінічна гра нападника забезпечила його команді перевагу у два м’ячі та принесла всі три очки. Матч між «Вердером Бременом» і «Фрайбургом» продемонстрував неприборканий дух і майстерність обох команд. Зустріч Бундесліги продемонструвала конкурентну природу німецького футболу і здатність гравців впливати на результат гри. Після фінального свистка «Вердер Бремен» відсвяткував важку перемогу, а «Фрайбург» з нетерпінням чекав наступного виклику в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Вердер, Фрайбург — Штутгарт.