Аугсбург — Баварія — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 18:32 27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Баварія — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Аугсбург - Бавария - 2:3. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Бавария - 2:3. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 2:3 (0:1)
Голи: Демірович (52), Демірович (90+4) — А. Девіс (45+5), Кейн (58)

Попередження: Маттейс де Лігт (6), Мбабу (19), Яго (69), Лерой Сане (80), Геррейро (90+6), Е. М. Шупо-Мотінг (90+7), M. Neuer (90+8)

Огляд матчу Аугсбург — Баварія:

У напруженому матчі Бундесліги «Аугсбург» зіграв із грізною «Баварією» на стадіоні WWK Arena. У перерві рахунок був 0:2 на користь «Баварії», але в другому таймі «Аугсбург» дав відсіч, завершивши матч із рахунком 2:3. Матч почався з того, що обидві команди продемонстрували високий рівень рішучості та енергії. На 6-й хвилині гравець «Баварії» М. де Лігт отримав жовту картку, задавши тон майбутній напруженій грі. На 12-й хвилині гол Е. Рекшбекай з «Аугсбурга» був скасований через офсайд, що зруйнувало надії господарів на ранню перевагу. Однак на 19-й хвилині гравець «Аугсбурга» К. Мбабу отримав жовту картку, що свідчить про бажання команди кинути виклик чинним чемпіонам. На 23-й хвилині гравець «Баварії» А. Павлович ударом головою переламав хід матчу, приголомшивши вболівальників «Аугсбурга». На 26-й хвилині «Баварія» зробила заміну: замість М. Теля вийшов К. Коман. Ближче до перерви «Баварія» ще більше зміцнила свою перевагу, забивши гол А. Девіса на 45-й хвилині. Девіса на 45-й хвилині. Другий тайм почався з того, що «Аугсбург» був сповнений рішучості відігратися. На 52-й хвилині Е. Демірович ударом з лінії штрафного повернув «Аугсбург» у гру. Однак їхні надії були швидко розвіяні, коли на 58-й хвилині гравець «Баварії» Х. Кейн забив гол, збільшивши перевагу гостей. У відповідь на це «Аугсбург» зробив три заміни на 62-й хвилині, випустивши П. Тіца, Ф. Йенсе. Тіца, Ф. Йенсена і М. Педерсена.

Обидві команди продовжували грати інтенсивно, що призвело до жовтих карток для гравця «Баварії» А. Павловича на 67-й хвилині і для гравця «Аугсбурга» Яго на 69-й хвилині. На 75-й хвилині «Аугсбург» зробив четверту заміну, замінивши Яго на А. Майєра. На 80-й хвилині жовту картку отримав гравець «Баварії» Л. Сане, що посилило напругу. На 80-й хвилині «Аугсбург» зробив п’яту заміну — замість С. Мішеля вийшов Р. Варгас. На останніх хвилинах матчу «Аугсбург» отримав чудову нагоду зрівняти рахунок із пенальті на 88-й хвилині, але С. Мішель змарнував шанс. На 89-й хвилині «Баварія» провела ще дві заміни: Л. Сане вийшов замість Е. М. Чупо-Мотінга, а Й. Мусіала замінив Т. Мюллера. В останні хвилини гра стала ще більш напруженою, і на 90-й хвилині «Аугсбург» заробив ще один пенальті. Е. Демірович пробив з місця, скоротивши відставання в рахунку. Ближче до кінця зустрічі спалахнули емоції, внаслідок чого на 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Баварії» Р. Геррейро, Е. М. Чупо-Мотінг і М. Нойєр. У підсумку «Баварія» здобула перемогу над «Аугсбургом», замінивши А. Павловича на Л. Звонарека. У підсумку «Баварія» здобула перемогу у впертій боротьбі з «Аугсбургом». Це був матч, наповнений драматизмом і хвилюванням, що демонструє конкурентну природу Бундесліги. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, залишивши вболівальників у напрузі до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Аугсбург, Баварія — Боруссія М.