Штутгарт — РБ Лейпциг — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 18:32 27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — РБ Лейпциг — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Штутгарт - РБ Лейпциг - 5:2. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - РБ Лейпциг - 5:2. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Штутгарт (Німеччина) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 5:2 (2:1)
Голи: Енцо Міллот (25), D. Undav (30), Джеймі Левелінг (48), D. Undav (56), D. Undav (75) — Б. Шешко (32), Опенда (55)

Попередження: Шлагер (5), М. Сімакан (16), Баумгартнер (43), Антон (69), Раум (79)

Огляд матчу Штутгарт — РБ Лейпциг:

VfB Stuttgart здобув приголомшливу перемогу над RB Leipzig На MHPArena нещодавно відбувся захопливий матч Бундесліги між VfB Stuttgart і RB Leipzig, який залишив уболівальників на краю своїх місць до фінального свистка. З рахунком 2:1 у перерві та 5:2 у компенсований час це було захопливе протистояння, яке продемонструвало майстерність і рішучість обох команд. Гра почалася бурхливо: гравець «РБ Лейпциг» X. Шлагер отримав жовту картку всього через п’ять хвилин після початку матчу. Атмосфера суперництва продовжилася, коли М. Сімакан також отримав жовту картку за «РБ Лейпциг» на 16-й хвилині. Однак на 25-й хвилині «VfB Штутгарт» пробив із пенальті, і Е. Міллот із пенальті відзначився. На 30-й хвилині Д. Ундав збільшив свою перевагу, зробивши рахунок 2:0. «РБ Лейпциг» швидко відповів своїм голом лише за дві хвилини, коли Б. Сеско скоротив відставання в рахунку. Перший тайм закінчився з напругою в повітрі, оскільки К. Баумгартнер отримав жовту картку за «РБ Лейпциг» на 43-й хвилині. Другий тайм розпочався з ударної гри: всього через три хвилини після початку матчу Й. Левелінг забив блискучий гол за «ВфБ Штутгарт», ще більше збільшивши свою перевагу. Однак «РБ Лейпциг» не збирався здаватися, і на 55-й хвилині Л. Опенда забив гол, подарувавши своїй команді надію.

«ВфБ Штутгарт» швидко погасив цю надію, коли Д. Ундав забив свій другий гол у матчі на 56-й хвилині, відновивши перевагу «ВфБ» у два м’ячі. РБ Лейпциг" спробував переломити хід матчу, зробивши дві заміни на 67-й хвилині: Н. Сейвальд і К. Кампль. Матч продовжував залишатися напруженим, і на 69-й хвилині В. Антон отримав жовту картку за «ВфБ Штутгарт». Однак дисциплінарні порушення не завадили команді: на 75-й хвилині Д. Ундав оформив хет-трик, додавши четвертий м’яч у ворота «Штутгарта». «РБ Лейпциг» продовжував боротися, зробивши ще дві заміни на 77-й хвилині: Д. Ольмо та Ю. Поульсен. Однак їхні зусилля виявилися марними — гра все більше вислизала з-під їхнього контролю. На 79-й хвилині Д. Раум отримав жовту картку за «РБ Лейпциг», що відобразило їхнє розчарування від зростаючого рахунку. У відповідь «ВФБ Штутгарт» зробив дві заміни на 84-й хвилині, випустивши Е. Міллота та С. ді Бенедетто, а потім ще дві на 87-й хвилині, коли на поле вийшли Ж. Ваньоман та Л. Стернетто. Ваньоман і Л. Стергіу. На завершення на 87-й хвилині в гру вступив П. Штенцель, а на 90-й хвилині К. Фюріх замінив Я. Мілошевича. Ця видатна перемога «Штутгарта» демонструє їхню здатність перемагати складних суперників у Бундеслізі. Вражаюча гра та клінічна гра допомогли здобути помітну перемогу над «РБ Лейпциг» на MHPArena. Буде цікаво подивитися, чи зможе «Штутгарт» підтримувати такий рівень якості та кинути виклик найкращим командам ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Штутгарт, РБ Лейпциг — Уніон.