Гоффенгайм — Гайденгайм — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 18:34 27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Гоффенгайм — Гайденгайм — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Гайденхайм (Німеччина).

Хоффенхайм - Хайденхайм - 1:1. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаХоффенхайм - Хайденхайм - 1:1. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Гоффенгайм (Німеччина) — Гайденгайм (Німеччина) — 1:1 (1:1)
Голи: Крамарич (45+7) — E. Dinkci (29)

Попередження: Антон Стах (59), Кевін Акпогума (72), Дж. Брукс (89), F. Grillitsch (90+4)

Огляд матчу Гоффенгайм — Гайденгайм:

У захопливому поєдинку Бундесліги 1899 року Гоффенгайм і ФК Гайденгайм зійшлися на легендарній арені PreZero. Матч закінчився тим, що обидві команди поділили між собою трофеї, оскільки рахунок у перерві та в основний час був зафіксований на позначці 1:1. Цей напружений поєдинок тримав футбольних уболівальників у напрузі від початку і до кінця. У першому таймі «Гайденгайм» першим забив вражаючий гол на 29-й хвилині. Героєм зустрічі став Е. Дінчі, який з величезною майстерністю і витонченістю вразив ворота гостей. Цей гол став тривожним сигналом для «Хоффенхайма 1899», який відповів на нього перед самою перервою. На 45-й хвилині господарі поля зрівняли рахунок із пенальті. А. Крамарич продемонстрував сталеві нерви, упевнено реалізувавши пенальті, на радість пристрасних уболівальників «Гоффенгайма» на трибунах. Другий тайм став свідком кількох захопливих моментів, включно із замінами, які мали надати нового імпульсу обом сторонам. Першу заміну зробив ФК «Гайденхайм»: на 46-й хвилині Б. Гімбер змінив Т. Гімбер змінив Т. Зірслебена. Хоффенхайм пішов за його прикладом, представивши на 63-й хвилині П. Кадерабека і А. Стаха замість Р. Скова і У. Тохумку відповідно. Під час матчу було показано жовті картки: А. Стах отримав попередження на 59-й хвилині за «Хоффенхайм 1899».

На 72-й хвилині К. Акпогума також був вилучений арбітром, що свідчить про інтенсивність гри. Обидві команди продовжили пошуки переможного голу, зробивши чергові заміни, щоб освіжити свої атакувальні можливості. ФК «Гайденгайм» ввів у гру А. Бека і М. Пірінгера на останні 20 хвилин, а Е. Дінчі замінив К. Сессу на 71-й хвилині. 1899 Хоффенхайм відповів заміною М. Байєра на І. Бебу на 74-й хвилині. На 86-й хвилині господарі поля зробили дві заміни: А. Крамарич і В. Вегхорст замінили Т. Бішофа і М. Бултера відповідно. ФК «Гайденгайм» також зробив пізню заміну: Й. Бесте замінив М. Буша на 87-й хвилині. У міру того як час минав, напруга наростала, і на останніх хвилинах були показані жовті картки. На 89-й хвилині за «Хоффенхайм 1899» отримав попередження Дж. А. Брукс, а на 90-й хвилині — Ф. Гріллітш. Останню зміну в матчі зробив ФК «Гайденгайм»: Й. Шоппнер замінив Н. Теуеркауфа на 90-й хвилині. Попри те, що обидві команди прагнули перемоги, цього не сталося, і матч завершився у впертій боротьбі внічию 1:1. Це протистояння в Бундеслізі продемонструвало стійкість і рішучість команд «1899 Гоффенгайм» і «Гайдєнгайм». Арена PreZero стала свідком захопливого поєдинку, який змусив уболівальників із нетерпінням чекати на наступний розділ у футбольних подорожах цих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Гоффенгайм, Гайденгайм — Боруссія Д.