Байєр — Боруссія М — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 21:24 27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Боруссія М — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Байер - Боруссия М - 0:0. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Боруссия М - 0:0. Чемпионат Германии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Байєр (Леверкузен) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Джака (47), Шик (66), (74), Джуліан Вейгл (81)

Огляд матчу Байєр — Боруссія М:

Довгоочікуваний матч Бундесліги між леверкузенським «Байєром» і монхенгладбахською «Боруссією» завершився безгольовою нічиєю на «БайАрені». Попри відсутність голів, гра продемонструвала напружену боротьбу, близькі промахи та низку замін, які намагалися вивести суперника з глухого кута. У першій половині зустрічі обидві команди намагалися влучити у площину воріт. На 47-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» Г. Хака отримав жовту картку, що посилило фізичну складову гри. У центрі поля точилася запекла боротьба, але жодна зі сторін не могла домогтися явної переваги. На 62-й хвилині другого тайму монхенгладбахська «Боруссія» зробила заміну, випустивши Р. Хака замість Р. Райца. Ця заміна додала свіжих сил команді, але вона, як і раніше, не могла пробити оборону леверкузенського «Байєра». На 66-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» П. Шик отримав жовту картку, що ще більше загострило боротьбу на полі. Вирішивши вийти з глухого кута, леверкузенський «Байєр» на 68-й хвилині зробив першу заміну, випустивши Н. Амірі замість Н. Телли. Амірі замість Н. Телли. Намагаючись струсити ситуацію, монхенгладбаська «Боруссія» провела дві заміни поспіль.

На 70-й хвилині Ф. Онорат замінив С. Лайнера, сподіваючись додати нову атакувальну загрозу. Гра ставала дедалі гострішою, і на 74-й хвилині жовту картку отримав гравець леверкузенського «Байєра» Й. Станішич. Продовжуючи шукати перелом, на 79-й хвилині монхенгладбаська «Боруссія» зробила три заміни. Ж. Сібатчеу вийшов замість Н. Нгуму, М. Коне замінив К. Крамера, а Ф. Нойхаус звільнив місце для С. Фукуди. Ці зміни мали внести свіжий струмінь та ідеї в атакувальну лінію. На 81-й хвилині жовту картку отримав гравець монхенгладбахської «Боруссії» Й. Вайгль. Через кілька хвилин леверкузенський «Байєр» зробив другу заміну: Й. Хофманн замінив А. Глозека, сподіваючись додати іскру в атаку. Обидві команди невпинно билися до фінального свистка, але жодна з них так і не змогла вийти з глухого кута. Безгольова нічия означала, що і леверкузенський «Байєр», і монхенгладбаська «Боруссія» набрали по одному очку в турнірній таблиці Бундесліги. Незважаючи на відсутність голів, матч вийшов захопливим, наповненим численними вилученнями, картками і безліччю замін. Уболівальники сподіваються, що в наступних зустрічах між цими двома грандами Бундесліги буде більше емоцій і, можливо, голів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Байєр, Баварія — Боруссія М.